Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dünya

16 Kasım 2020 Pazartesi 17:06:45

Son Güncelleme: 16/11/2020 17:07:14

Obama’dan Beyaz Saray açıklaması! Eşim Michelle beni terk eder!

Cumhuriyetçi Başkan Donald Trump’ı seçimde yenilgiye uğratan ve resmi olmayan sonuçlara göre Başkan olan Joe Biden’ın ekibinde eski başkanlardan Obama’nın da yer alacağı aktarıldı. Obama konuyla ilgili açıklama yaptı.

ABD’de 3 Kasım günü yapılan başkanlık seçimlerinde Demokrat aday Joe Biden, Donald Trump’ı geride bıraktı ve kesin olmayan sonuçlara göre yeni başkan oldu. Kritik eyaletlerde kazanan ve 290 delegeye ulaşan Joe Biden, 2021 yılı Ocak ayında Beyaz Saray’daki koltuğuna oturacak.

Biden’a seçim süreci boyunca destek veren eski başkan Barack Obama’nın, Biden’ın ekibinde yer alarak Beyaz Saray’a gideceği iddia ediliyordu. Bu iddialara Barack Obama’dan yanıt geldi. Obama, yeni kabinede görev üstlenmeyeceğini belirtti.

“Biden’a her türlü desteği veririm”

Eski yardımcısı olan Biden’a her türlü desteği vereceğini kaydeden Obama, Beyaz Saray’da yer almayacağını ifade etti. Böyle bir teklif gelmesi halinde kabul etmeyeceğini ifade eden Obama, bunu yapması halinde eşi Michelle’nin kendisini terk edeceğini söyledi.

Obama, yeni kitabında hayatını anlatıyor!

Obama, 17 Kasım’da piyasaya çıkacak olan A Promised Land (Vadedilmiş Toprak) isimli kitabında hayatının önemli dönüm noktalarını anlatıyor. Kendisinin Beyaz Saray’daki işi nedeniyle eşinin avukatlık kariyerini ikinci plana attığını belirten Barack Obama, eşi Michelle’in vefakârlığından bahsetti.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı