Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dünya

17 Kasım 2020 Salı 09:49:34

Son Güncelleme: 17/11/2020 09:50:20

Rus modelin morg paylaşımı! Resmi rakamlarla gerçekler örtüşmüyor!

Koronavirüsten ölen babasının cenazesini almak için morga giden eski güzellik kraliçesi Olga Kagarlitskaya’nın çektiği görüntüler gündeme oturdu. Kagarlitskaya, resmi ölüm sayısıyla morgda karşılaştığı cesetlerin sayısının uyuşmadığını atardı.

Rusya’nın eski güzellik kraliçesi Olga Kagarlitskaya’nın doktor olan babası, hastaneye hasta taşırken koronavirüse yakalandı ve yaşamını yitirdi. Hastanenin morgundan bir paylaşım yapan ünlü model, durumun ciddiyetini gözler önüne serdi.

Morgdan görüntü çekti

Babasının cenazesini almak için Samara ilindeki hastanenin yoğun bakımına giden Kagarlitskaya, siyah torbaların içindeki ceset yığınını fotoğrafladı. Çektiği görüntüyü sosyal medyada paylaşan güzel model, yetkililerin görüntü almasına izin vermediğini belirtti.

Resmi rakamlarla gerçekler aynı değil!

Gizli gizli görüntü çeken eski model, Samara’da koronavirüsten öldüğü duyurulan kişi sayısının 7 olmasına değindi. Morgda daha fazla cesedin olduğunu kaydeden Kagarlitskaya, resmi rakamlarla gerçeklerin uyuşmadığını söyledi. Olga, sağlık çalışanlarının gerçek sayıları vermesi halinde 230 bin lira tazminat ödeyeceğini ve bu nedenle konuşmaktan çekindiklerini aktardı.

Rus hükümetinde bir zamanlar görev yapan bir istatistikçinin, “doğru ölüm sayılarının verilmediği” iddiasının ardından gelen bu paylaşım ilgi çekti. Rus istatistikçi, ikinci dalganın yıkıcı etkisinin saklanmak istemesi nedeniyle böyle bir gizleme girişimi yapıldığından bahsetti.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı