Rusya'nın en seksi erkeği Putin oldu!

Rusya'da bir internet sitesi, ülkenin en seksi erkeğini seçmek için bir anket yaptı. Söz konusu anket, 22 Mart-1 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Rusya'nın en seksi erkeği Putin oldu!
Rusya'da bir internet sitesi, ülkenin en seksi erkeğini seçmek için bir anket yaptı. Söz konusu anket, 22 Mart-1 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleştirildi. 300'ü aşkın bölgeden 1.000 erkek ve 1.000 kadın, Rusya'nın en seksi erkeğini seçmek üzere oylarını kullandı. Kadınların yüzde 17'lik bölümü Putin'e oy verdi. Erkeklerin yüzde 18'lik bölümü de Putin için oy kullandı.


"Hiç kimse onunla rekabet edemez"


Anketi yapan internet sitesi, geçen sene de aynı neticelerin elde edildiğini duyurdu. İnternet sitesinde yer alan yazıda, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in en seksi erkek olarak görüldüğü ifade edildi. Yazıda, hiçbir politikacı, atlet veya aktörün Putin ile bu konuda rekabet edemeyeceğine dikkat çekildi.


Ünlü oyunculara da oy verildi


Putin, söz konusu ankette en yüksek oyu aldı. Sıralamada Putin'e en yakın olan isimler ise bazı oyuncular oldu. Bu oyuncuların Konstantin Kabenski, Danila Kozlovski ve Konstantin Kabenski olduğu fark edildi. Ünlü oyuncular için kullanılan oy oranları ise yüzde 2-3 civarındaydı. Ankete katılan erkeklerin yüzde 19'lık bölümü, ülkenin en seksi erkeği olarak kendilerini gördüklerini belirttiler.Putin'in eski jimnastikçi Alina Kabaeva ile sevgili olduğu iddia ediliyor. Putin'den 35 yaş küçük olan Kabaeva'nın, medya şirketi patronu olduğu ve senede 7,5 milyon sterlinden fazla para kazandığı ileri sürülüyor. Kabaeva'nın doğum yaptığı iddia edilmiş, bu nedenle 2018 senesinden beri gözlerden uzak bir hayat sürdüğü belirtilmişti.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2021, 14:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER