Şok Aktüel 6 Ağustos 2019 ürünleri yayımlandı

Şok Aktüel 6 Ağustos 2019 ürünleri yayımlandı

Şok 6 Ağustos 2019 tarihine ait aktüel ürünlerini yayımladı. Perakende sektöründe hızla ilerleyen ve ülkemizin çoğu bölgesinde mağazası bulunan Şok aktüel ürünleri ile de ön plana çıkmayı başarıyor. Her hafta aktüel ürünleri ile müşterilerini etkilemek isteyen Şok market 6 ağustos 2019 tarihine ait aktüel ürünleri ile de hizmet vermeyi sürdürüyor. 

Şok 6 ağustos 2019 aktüel ürünleri

Şok aktüel ürünlerinde ön plana çıkan ürünlerin başında Teba markası tarafından satışa sunulan siyah ve beyaz renk olanakları ile dijital baskül oluyor. Şok aktüel ürünleri arasında yer alan tamperli cam özelliği bulunan baskül 3 ile 6 ağustos tarihleri içerisinde Şok marketlerin raflarında yerini alacak ve 37,50 TL'lik fiyatı etiketi ile satışa sunulacak.

Şok aktüel ürünlerinin bir diğeri ise 2'li banyo paspas takımı oluyor. 60 x 100 cm ile 60x50 ebatları ile satışa sunulacak olan paspas takımları 39,90 TL fiyatı ile raflardaki yerini alacak.

Şok aktüel ürünlerinin diğerleri ise Duru markası tarafından satışa sunulan kolonyo çeşitleri oluyor. Ayrıca blendax şampuan çeşitlerinin yanı sıra Doğadan geleneksel karadeniz çayı oluyor. Bu ürünler 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacağı belirtilmesini yanı sıra geleneksel çay 5 ile 6 ağustos tarihlerinde geçerlidir notuda Şok tarafından not düşülmüştür.

Şok Hakkında Bilgi

Müşterilerimize, evlerine en yakın satış noktalarındaki temel alışveriş ihtiyaçlarının tamamına yakınıda, tüm Türkiye genelinde 81 ilde 6.642'den fazla mağaza, 24 depo ve 24.000'den fazla çalışanı için "tek elden satış" deneyimi sunuyoruz.

Müşterilerimize daha etkin şekilde ulaşmak için mağaza ağımızı sürekli ve hızlı bir şekilde genişletiyoruz.

2015 yılının başından beri günde ortalama 3 mağaza açtık, 2015'te 699, 2016'da 1.000, 2017'de 1.100 mağaza açtık. Son 3 yılda, mağazalarımızı oluşturmak için 2.747'yi yeniledik. keyifli bir atmosfer ve müşterilerimize kolay bir alışveriş deneyimi sunmak. 

Yerel müşterilerin anılarında mirası temsil eden ve geçmişte ulusal marka olarak kabul edilen Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo gibi markaları canlandırdık ve bu değerleri ekonomiye geri kazandırdık. Bu köklü, nostaljik ve tanınmış markaları güçlü marka algısına sahip özel markaları müşterilerimize uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Zengin ürün portföyümüzde, seçkin markalarımızı ulusal markalarla bir arada tutarak ve müşterilerimizin alışveriş ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılayarak müşterilerimize daha fazla seçenek sunuyoruz. Müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşılabilecek yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz.

24 günlük meyve ve sebzeleri “depolarımızdan mağazalarımıza” 24 saat içerisinde ulaştırıp, müşterilerimize taze halde iken ulaşmalarını sağlıyoruz.

Kişisel temizlik ve bakım ürünleri konusunda Türkiye'nin önde gelen perakendecilerindeniz. Müşterilerimize bu alanda geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Farklılaştırılmış iş modelimiz, "her gün düşük fiyat" stratejimiz ve farklı kampanyalarımızla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. 

Bu yüzden “Şok fazlasıyla” diyoruz.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2019, 15:26
YORUM EKLE