Taşkent Metrosu yükseltilmiş trenler alacak

Taşkent metrosunun modernize trenlere kavuşacağını bildirdi. Haddehane, Taşkent Binasında Binek Araçların Onarımı ve Onarımı için modernize edi

Taşkent Metrosu yükseltilmiş trenler alacak
Taşkent metrosunun modernize trenlere kavuşacağını bildirdi.

Haddehane, Taşkent Binasında Binek Araçların Onarımı ve Onarımı için modernize edildi. Bitki, Orta Asya'daki türünün tek örneğidir.

“2014 - 2018 arasındaki dönemde işletme, 56 vagon olan toplam 14 metro trenini onardı. Sadece geçmişte, 2018 yılında tesis uzmanları 24 aracı yeniden inşa ettiler. Ve bu yıl tesisin uzmanları, 28 adet (7 tren - UzTAG) yuvarlanan yolcu treni tamamen iyileştirmeyi planlıyor ”dedi.

Belirtildiği gibi, bu trenlerden biri test modunda.

“Üretimin yerelleştirilmesi programı kapsamında, metro arabalarının modernizasyonunda kullanılan bileşenlerin% 30–40'ının (tramvay arabaları ve diğer bileşenler) tesisin kendisinde üretilmesi dikkat çekicidir. 2014 ile 2018 arasındaki dönemde, binek otomobillerinin yapımı ve onarımı için Taşkent fabrikası, 14 adet metro trenini, yani 56 adet aracı modernize etmiştir. Modernize edilmiş otomobillerin 15 yıllığına otomobillerin kullanım ömrünün uzamasıyla üretilmesi de önemli ”dedi.
Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 17:44
YORUM EKLE