Temizlik Benim İşim sunucusu Kadir Ezildi kimdir, yaşı kaç ve ne iş yapıyor?

Temizlik Benim İşim sunucusu Kadir Ezildi kimdir, yaşı kaç ve ne iş yapıyor?

Temizlik Benim İşim programının sunucusu Kadir Ezildi kimdir? Temizlik Benim İşim Kadir kaç yaşında? tarzı soruların cevabı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Fox TV ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunun Kadir Ezildi tarafından üstlenilen Temizlik Benim İşim programı hafta içi her gün izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Peki Temizlik Benim İşim programının sunucusu kimdir, nerelidir ve yaşı kaçtır gibi bilgiler haberimizde...

KADİR EZİLDİ KİMDİR?

Temizlik Benim İşim programının sunucusu Kadir Ezildi 24 yaşında olup, özel bir hastanede arşiv sorumlusu kadrosunda görev yapmaktadır. 24 yaşındaki sunucunun nerede yaşadığını merak edenler için ise İstanbul'da erkek kardeşi ve annesi ile yaşadığı açıklandı. Temizlik Benim İşim Kadir Ezildi sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar neticesinde popüler olduğu ve katılmış olduğu televizyon programı ve temizlik benim işim programı neticesinde bir çok kitleye ulaşarak isminden söz ettirmeyi başarmıştır.

Temizlik takıntısı olan ünlü sunucu Kadir Ezildi'nin bu takıntısı ise babasının ve annesinin ayrılması ile başladığı açıklandı. Evini çok sevmesinin yanı sıra temizlik konusunda da tecrübeli olan ve sürekli temizlik yapan Kadir'in kardeşi ve annesi bu durumdan pek hoşnut değiller. Kadir'in bu durumu neticesinde anne ve kardeşi evde kendilerini misafir gibi hissettiklerini belirtiyor. Kadir'in temizlediği evi kirletmemek için sürekli tedirgin olarak yaşadıkları açıklandı.

Kadir temizlik işleri sevmesinin yanı sıra düzen konusunda da bir hayli hassas. Ünlü sunucu kazanmış olduğu parayı dekorasyon ve temizlik malzemeleri için harcıyor. Kadir'in evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı sebebi ile yenilediği gelen bilgiler arasında. Bunların yanı sıra temizliği seven ve kazandığı parayı temizlik ürünlerine harcayan Kadir, markete gittiğinde temizlik bölümü kısmında uzun süre vakit geçirdiği açıklandı.

Temizlik ürünleri reyonunda tüm ürünleri dikkatli bir şekilde inceliyor ve evin bütün temizliğini aldığı temizlik ürünleri ile bizzat kendisi yapıyor. Kadir'in temizlik sebebi yüzünden eve Kadir'den habersiz misafir gelme olasılığı oldukça düşük olduğu belirtiliyor. Kadir'in annesi ise bu temizlik alışkanlığı sebebi ile kendisinin zor evleneceği konusunda endişeli.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2019, 14:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
elif sahin
elif sahin - 10 ay Önce

temizlik cok guzel bir sey ama bu kadar takinti cevredeki insanlari ve bizi rahatsiz edebilir...