Ticaret ve hizmetlerin üst düzey yöneticileri Aşkabat'taki forumda deneyim alışverişinde bulunacaklar

13-14 Nisan tarihleri ​​arasında sergi fuarı ve Uluslararası Ticaret Konferansı "Ticaret ve Hizmetler - 2019" düzenlenecek. Sergi, endüstrinin mode

Ticaret ve hizmetlerin üst düzey yöneticileri Aşkabat'taki forumda deneyim alışverişinde bulunacaklar
13-14 Nisan tarihleri ​​arasında sergi fuarı ve Uluslararası Ticaret Konferansı "Ticaret ve Hizmetler - 2019" düzenlenecek.

Sergi, endüstrinin modernleşmesinin ana yönlerini, mağazaların, pazarların, alışveriş merkezlerinin, yiyecek içecek işlerinin organizasyonu ve tüketici hizmetlerinin faaliyetlerine getirilen yeni yöntemleri sunacak. Yerli gıda ve sanayi ürünlerini dış pazarlara tanıtmayı amaçlayan kapsamlı bir sergi, ülkenin ürün bolluğunu gösterecek.

Gözden geçirmenin bir parçası olarak, birçok yabancı kuruluş ve şirketin katılımını onayladığı uluslararası bir konferans yapılması planlanıyor. Foruma Türkmen tarafından ticaret kompleksi kurumlarının temsilcileri, imalat sektörünün işletmeleri, ihracat uzmanlarının yanı sıra Sanayici ve Girişimciler Sendikası üyeleri katılacak. Konferans boyunca, dijitalleşme, elektronik sistemlerin uygulanması, çevrimiçi mağaza düzenleme modern yöntemleri ve yenilikçi pazarlama gelişmelerini içeren ticaret ve hizmetler alanındaki en iyi uygulamalar tartışılacaktır.

Olaylar talep ve koşulları incelemeyi, yeni fikirler geliştirmeyi, önerileri ve etkili çözümleri, uluslararası profesyonel ilişkileri geliştirmeyi hedefliyor.
Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2019, 07:42
YORUM EKLE