Zuhal Topal'la sofrada 18 kasım yarışmacıları kim? isimleri nedir ve yaşları kaçtır?

Zuhal Topal'la sofrada 18 kasım yarışmacıları kim? isimleri nedir ve yaşları kaçtır?

Hafta içi gündüz kuşağı olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan ve Zuhal Topal tarafından sunuculuğu üstlenilen Zuhal Topal'la sofrada programının 18 Kasım 2019 Pazartesi yarışmacıları kim? Zuhal Topal'la sofrada programının yarışmacılarının isimleri nedir? 

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA ÖDÜLÜ NE KADAR KAÇ PARA?

Fox TV ekranlarında izleyicileri ile buluşan Zuhal Topal ile sofrada programı hafta içi yayınlanmakta olup, 5 gün boyunca yarışmacılar kıyasıya yarışacak ve büyük ödülün sahibi ise Zuhal topal tarafından açıklanarak 15 Bin lirasına kavuşacak.

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Zuhal Topal üstlenen Zuhal Topal'la sofrada programı hafta içi hergün saat 16:00'da seyircileri ile buluşuyor ve yarışmacılar kıyasıya yarışıyor. Peki 18 kasım 2019'da yarışmacılar kimler?

18 KASIM 2019 ZUHAL TOPAL SOFRA'DA YARIŞMACILARI KİM? İSİMLERİ NEDİR VE NERELİLER?

Pınar Aydın Öztürk kimdir; 1 aylık evli olan ve 22 yaşında olan yarışmacı sarımsak ve soğana dokunamadığını belirtiyor. Genç yarışmacı kimsenin yapamadığı yemekleri yaparak birinciliği kazanmaya geldiğini belirtti.

Ece Karakuş Apa kimdir; 23 yaşında olan ve 2 senelik evli olan yarışmacının 1 çocuğunun olduğu açıklandı. Nereli olduğu bilgisine değinilmeyen yarışmacının hırslı olduğu bildirildi.

Esma Yılmaz kimdir; Sivaslı olan Esma 30 yaşında ve 5 senelik evli ayrıca 2 çocuğunun olduğu bildirildi. Zuhal Topal'la sofrada programında kıyasıya yarışacak!

Ecem Kalafat kimdir; Zuhal Topal'la sofrada programına katılan ve büyük ödülü almak isteyen yarışmacılardan bir diğeri ise Ecem Kalafat oluyor. Peki ecem kalafat nereli, evli mi sorusunu merak edenler için ise; 25 yaşında 1 senelik evli ve Hataylı olduğu açıklandı.

Pınar Taşdaban kimdir; 29 yaşında ve 9 senelik evli olan yarışmacının 2 çocuğunun olduğu bilgisinin yanı sıra Erzincanlı olduğu açıklandı. Masraflı ve heyecanlı bir yarışmacı 18 kasım'da ve hafta içi yayınlanacak bölümlerde kıyasıya rekabet edecek.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2019, 02:42
YORUM EKLE