Dünyaca ünlü model Adriana Lima TikTok hesabından paylaştığı video da hamile olduğunu duyurdu. Adriana Lima'nın bebeğinin babası ise sevgilisi Andre Lemmers.

Bir dönem Metin Hara ile aşk yaşayan dünyaca ünlü model Adriana Lima Tiktok'ta bir video paylaşarak hamile olduğunu açıkladı. Adriana Lima, bir süredir beraber olduğu sevgilisi Andre Lemmers'dan hamile olduğunu duyururken dünya basınında bu haber geniş yer kapladı. Özellikle son olarak Rihanna'nın hamile olduğunu duyurması sonrasında bu kervana ünlü modelin de katılması büyük Yankı uyandırdı.

Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!

Victoria's Secret meleklerinden olan Adriana Lima, TikTok hesabından paylaştığı bir video ile sevgilisi Andre Lemmers'dan Hamile olduğunu duyurdu. Bir dönem Metin Hara ile aşk yaşayan Adriana Lima Ayrılığın ardından yeni sevgilisi ile Basında boy göstermeye başlamıştı. Aradığı aşkı nihayet bulan ünlü model bebeğini kucağına almaya hazırlanıyor.

Müjdeli haberi TikTok hesabından duyurdu

Aşk hayatı ile sık sık Gündem olan ünlü top model Adriana Lima aradığı aşkı Nihayet buldu. Metin Hara ile ayrıldıktan sonra Andre Lemmers Ile aşk yaşayan ünlü model sosyal medya hesabından Müjdeli haberi verdi. Kendisine yeni bir TikTok hesabı açan ve orada kısa sürede yüksek takipçiye Ulaşan Adriana Lima hamile olduğunu duyurdu.

dunyaca-unlu-model-adriana-lima-hamile-adriana-limanin-bebeginin-babasi-kim-2

Bebeğin cinsiyeti belli mi?

Adriana sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda sevgilisine Gebelik testini gösterdi. Adriana Lima'nın hamileliğinin Henüz yeni olduğu tahmin edilirken bebeğin cinsiyeti ise Henüz belli değil.