Özbekistan'daki düğün sosyal medyada gündem oldu. Geline tüm gücüyle vuran damadın görüntüleri tepkilerle güne damga vurdu.

Özbekistan'daki bir düğünde çekilen görüntüler tüm dünyada izleyenlere şok yaşatırken videoda tam olarak ne olduğu, damadın neden geline vurduğu da merak edildi.

Videoda düğün merasimi sırasında yapılan küçük oyunu kaybeden damat, bir anda gelinin başına vurarak darp ediyor. Sonrasında ise gelinin yakınları olaya müdahale ederek, gelini sahneden alıyorlar.

Sedat Peker FETÖ Hesaplaşmasını Yalanladı! Lan Bırrakkk: "Milleti Kandırıyorlar" Dedi! Mehmet Cengiz Dahil ifşa Etti! Sedat Peker FETÖ Hesaplaşmasını Yalanladı! Lan Bırrakkk: "Milleti Kandırıyorlar" Dedi! Mehmet Cengiz Dahil ifşa Etti!

Özbekistan'daki düğünde meydana gelen olay birçok ülkede tartışma konusu oldu.

Özbekistan'ın yerel medyasına yansıdıktan kısa bir süre sonra sosyal medyaya düşen görüntülerde damat ve gelin düğün devam ederken küçük bir oyun oynuyorlar. Oyunu kaybeden damat aniden gelinin başına tüm gücüyle vuruyor.

Yaşanılan olaya gelinin ailesi müdahale ederken, o sırada damadın hiçbir şey olmamış gibi davnraması ve rahat tavırları ise dikkat çekiyor.

Yakınları tarafından sahneden indirilirken genç kadının acı içinde başını tuttuğu görüldü.

Bu arada damadın hiçbir şey yaşanmamış gibi sahnede kalıp eğlenmeye devam etti...