Dünyayla Benim Aramda’  dizisi ne zaman başlayacak? ‘Dünyayla Benim Aramda’ dizisi hangi kanal da yayınlanacak? Buğra Gürsoy'un dizsi ‘Dünyayla Benim Aramda’ konusu ile birlikte Demet Özdemir'in dizisi oyuncuları kimler

‘Dünyayla Benim Aramda’  dizisi ne zaman başlayacak? ‘Dünyayla Benim Aramda’ dizisi hangi kanal da yayınlanacak? Buğra Gürsoy'un dizsi ‘Dünyayla Benim Aramda’ konusu ile birlikte Demet Özdemir'in dizisi oyuncuları kimler sorusu 4 ay önce Dİsney Plus'ta çekimlerinin başladığını öğrendiğimiz ‘Dünyayla Benim Aramda’ dizisinin açıklanması ile mrak ediliyor. Peki ‘Dünyayla Benim Aramda’ yeni dizi için detaylar oluştu mu?  Ancak sosyal medya da Dünyayla Benim Aramda dizisinin çekimlerinin durduğu iddia edilkiyor. Dünyayla Benim Aramda başrol oyuncusu Demet Özdemir'in koronaya yakalanması ile birlikte dizinin başlamasının uzayacağı söylenirken, aldığımız habere göre ise Demet Özdemir'in koronaya yakalanmadan önce bölümlerin çekildiği belirtiliyor. 

Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'" Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'"

Digital platformların aramıza girmesi ile iki saatlik bol reklamlı reklamlı dizileri izlemek istemeyen ve istediği zaman istemek izleyen izleyici sayısı bir hayli artmış bulunmakta. 

The WaltDisney company'nin tüm Dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney Plus için heyecanlı bekleyiş süre gelirken Disney Plus dizileri yerli yapıımları araştırması da sürüyor. 

 Yapımını Emek Yapım'nın üstlendiği ve Pınar bulutun güçlü kaleminden çıktığını öğrendiğimiz, Hülya Gezer'in de rejisi ile buluştuğu Disney Plus'ın geçtiğimiz haftalarda çekimleri başlayan ikinci yerli orjinal dizisi Dünya ile Benim Aramda dizisi ile alakalı tüm detaylar merak ed,lmeye devam ed,yor. Peki ‘Dünyayla Benim Aramda’  dizisi ne zaman başlayacak? 

Çok merakla beklenen ve özellikle de oyuncularının başarısından söz ettiren başarılı yapım oyuncu kadrosunda, Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu  ve  Zerrin Tekindor gibi çok usta isimleer yer alırken, taze platform Disney Plusta yayınlanacak olan Dünyayla Benim Aramda dizisi ne zaman başlayacak sorusunun da yanıtını araştırdık. Bir aksili çıkmaz ise Dünyayla Benim Aramda dizisi Eylül ayının ilk çeyreğinde Disney Plus ta başlayacak iken, Şu sıralar Demet Özdemir'in korona ,ile mücadelesinin dizinin seyrini ne şekilde değiştireceği de merak ediliyor?