Disney Plus platformunda izleyici karşısına çıkacak olan Dünyayla Benim Aramda dizisinden ilk kareler yayınlandı. Dizi harika bir hikaye ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizi severler Dünyayla Benim Aramda dizisinin oyuncu kadrosunu ve konusunu merak ediyor.

Senaryosunu Pınar Bulut’un kaleme aldığı ve yapımcılığını MF yapımın üstlendiği Dünyayla Benim Aramda dizisi Disney Plus’ta izleyici ile buluşacak. 14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye’de yayın hayatına başlayacak olan Disney Plus platformu Kaçış dizisinden sonra Dünyayla Benim Aramda dizi ile gündeme bomba gibi düştü. Dizi severler dizinin konusunu ve oyuncu kadrosunu araştırmaya başladı. Bütün merak edilenler haberimizin detayında...3 tam

Dünyayla Benim Aramda Dizisinden İlk Kareler!

Disney Plus’ta yayınlanmaya hazırlanan, Pınar Bulut’un kaleme aldığı Dünyayla Benim Aramda Dizisi merakla bekleniyor. Dizisinin paylaşılan kareleri sosyal medyada dizi severler tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Öte taraftan paylaşılan karelerin altına binlerce yorum yapıldı. Dizinin. Başrolünde yer alan oyuncular da dizinin yayınlanacağı günü merakla bekliyor.

Dünyaca ünlü platform Disney Plus, 14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye’de yayın hayatına başlayacak. Platform yayına başlamadan önce pek çok etkinlik ile kendisini tanıtmaya da devam ediyor. Birbirinden başarılı oyuncular ile anlaşma sağladığı Disney Plus’ın düzenlendiği etkinlikte Dünyayla Benim Aramda dizisinin ilk görüntüleri yayınlandı. Dizi hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile baya ilgi topladı. Paylaşılan kareler sosyal medyada büyük beğeni topladı.

4 tam

Dünyayla Benim Aramda Dizisinin Konusu Ne, Oyuncu Kadrosunda Kim Var?

Senaryosunu Pınar Bulut’un kaleme aldığı ve Disney Plus’ta yayınlanmaya hazırlanan Dünyayla Benim Aramda dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Dizinin başrollerini güzel oyuncu Demet Özdemir ile yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy yer alıyor. Dizide yer alan diğer önemli isimler arasında Zerrin Tekindor, Buğra Gülsoy, Demet Özdemir, İbrahim Selim, Hafsanur Sancaktutan, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu ve Metin Akdülger gibi başarılı oyuncular bulunuyor.

Sedat Peker İfşası Sonrası "Pis İşlerin Kilit Adamı" Olarak Anılan Mehmet Cengiz'e Tehdit Geldi! Sedat Peker İfşası Sonrası "Pis İşlerin Kilit Adamı" Olarak Anılan Mehmet Cengiz'e Tehdit Geldi!

Ünlü oyuncu Demet Özdemir ile Buğra Gülsoy’un başrolünü paylaştığı Dünyayla Benim Aramda dizisinin konusu da oldukça ilgi uyandırdı. Dizi içinde var olan boşluğu aşk ile doldurmaya çalışan güzeller güzeli bir kadının hayatını ele alıyor. Dizide kendi hayatımızdan birçok nokta bulacağımız açık.

Merakla beklenen Dünyayla Benim Aramda dizisi sevgilisine zaman içerisinde yabancılaşmaya başlayan kadının ilişkisini ayakta tutabilmek için oynadığı oyunu ve oyun sonrasında yaşananları konu alıyor. Disney Plus’ta yayınlanacak dizide insan ilişkilerinin üzerimizdeki etkileriyle yaşadığımız içsel değişimleri göreceğiz. Hem dizi severler hem de dizinin oyuncu kadrosu dizinin başlayacağı günü sabırsızlıkla bekliyor.