Durgu Özarslan'dan Şeyma Subaşı açıklaması: Engellemiş!

Yaptığı ilginç sosyal medya paylaşımlarıyla zaman zaman eleştirilerin odağına yerleşen Duygu Özarslan, bir başka sosyal medya kurdu Şeyma Subaşı'yla ilgili açıklamada bulundu. YouTube kanalında makyaj videoları çeken ve takipçilerine bu konuda tavsiyeler

Magazin 26.03.2021 - 15:47 04.05.2021 - 04:20 İlan35
Yaptığı ilginç sosyal medya paylaşımlarıyla zaman zaman eleştirilerin odağına yerleşen Duygu Özarslan, bir başka sosyal medya kurdu Şeyma Subaşı'yla ilgili açıklamada bulundu. YouTube kanalında makyaj videoları çeken ve takipçilerine bu konuda tavsiyeler veren Duygu Özarslan, "İstanbul Sözleşmesi, Ekonomi, Türkçe Rapçiler" başlığıyla yayımladığı videoda gündeme ilişkin bazı değerlendirmelerde bulundu. Ekonomiden anlamadığını ve bu konuyla ilgili gelen soruları yanıtlayamayacağını aktaran Özarslan, magazin konularına yoğunlaştı.


"Hikayesini görmediğim için merak edip baktım"


Ünlü şarkıcı Reynmen'in kendisini engellediğini öğrenince çok şaşırdığını belirten Özarslan, bunun nedenlerini bilemeyeceğini ifade etti. Öte yandan Acun Ilıcalı ile boşanmasının ardından çeşitli kişilerle aşka yelken açan Şeyma Subaşı'yla ilgili konuşan Özarslan, aynı şeyin Şeyma Subaşı tarafından da yapıldığını söyledi.Şeyma Subaşı'nı çok sevdiğini kaydeden Özarslan, hikayesini bir süredir göremeyince merak ettiğini aktardı. Başka bir arkadaşının Instagram'ından durumu kontrol ettiğini söyleyen Özarslan, Şeyma Subaşı'nın hikayesinin görünmemesi için kendisini engellediğini kaydetti.

Geçen yaz çekilen fotoğrafı eleştirilmişti


Önceki yaz kilolu görüntüsüyle dikkat çeken Duygu Özarslan'ın son hali çok konuşulmuştu. Sosoyal medyadan birçok kullanıcı kilolu olmasının ayıp olmadığını ancak bu halini saklayan Duygu Özarslan'ın, kendisini başka birisi gibi göstermesini samimiyetsizlik olarak nitelemişti.Mükemmel vücutlara sahip olmak isteyen insanların çeşitli sağlık sorunlarıyla boğuştuğu aktarılmış, Duygu Özarslan'ın da kendisini olmadığı biri gibi lanse ederek bu duruma katkı sapladığı kaydedilmişti. Özarslan ise eleştirilere, "Benim kilolu halim bile hepinizden güzel" yanıtını vermişti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@