Ünlü şarkıcı eşi Jelena Karleusa'yı aldattığı iddialarıyla magazin gündeminde yer eden Kasımpaşa futbolcusu Dusco Tosic büyük tepki çekti. 2018 yılında Beşiktaş'tan ayrılan ve ara transfer döneminde Guangzhou City'den Kasımpaşa'ya gelen Tosic'in adı, son

Ünlü şarkıcı eşi Jelena Karleusa'yı aldattığı iddialarıyla magazin gündeminde yer eden Kasımpaşa futbolcusu Dusco Tosic büyük tepki çekti. 2018 yılında Beşiktaş'tan ayrılan ve ara transfer döneminde Guangzhou City'den Kasımpaşa'ya gelen Tosic'in adı, son zamanlarda futboldaki performansıyla değil eşini aldatmasıyla gündeme geliyor. Jelena Karleusa'dan iki kız çocuğuna sahip olan Sırp defans futbolcusu, eşini önceki yıl Sırp fenomen Ana Korac ile aldattığı iddialarıyla gündeme gelmişti. Tosic'in güzeller güzeli eşini aldatmasına sosyal medyadan tepki yağmıştı.


Moda tasarımcısı Ana Jovanovic ile aşk mı yaşıyor?


36 yaşındaki ünlü futbolcunun eşinin bu sefer bir başka güzelle aldattığı kaydedildi. Kasımpaşa'nın defans oyuncusunun eşini, mayo tasarımcısı Ana Jovanovic ile bir yıldır aldattığı belirtildi. Eşinin yakın arkadaşı Ana Jovanovic ile aşk yaşadığı öne sürülen Tosic, bu konu hakkında açıklamada bulunmadı. Moda tasarımcısı olan arkadaşı Ana Jovanovic'in mayolarını giyip pozlar veren Jelena Karleusa'nın bu iddiaları ciddiye almadığı ancak zamanla durumdan rahatsız olduğu öğrenildi.


Jelena Karleusa: "Kadınlardan çok mesaj geliyor ama cevaplamıyor"


Aldatma iddialarını başta ciddiye almayan ve arkadaşına olan güvenini göstermek için onun ürettiği mayoları giyerek poz veren Jelena Karleusa'nın arkadaşı Ana Jovanovic ile arasının bozulduğu aktarıldı.Daha önce yaptığı açıklamada eşi Dusko Tosic'e olan güveninin sonsuz olduğunu söyleyen Jelena, ünlü bir futbolcu olan eşine binlerce kadından mesaj yağdığını belirtmişti. Eşinin bu mesajlardan hiçbirine cevap vermediğini kaydeden Jelena Karleusa, ihanet iddialarının ortaya atılmasının normal olduğunu ancak bunların hiçbirine inanmadığını ifade etmişti.