Faizi düşük kredi arayanlar buraya... Halkbank'ın ihtiyaç kredisi, nakit sıkışıklığına düşenler için. 100 bin TL kredide istenen faiz oranını duyunca şaşıracaksınız. İşte bankanın paraya ihtiyacı olanlara sunduğu avantajlar...

Halkbank, ihtiyaç kredisi çekmeyi planlayan müşterilerine özel önemli bir kampanya başlattı. Düşük faiz oranlı krediyi 2023 yılında rahatlıkla çekebileceksiniz. Güncel gelişmelerle birlikte Halkbank'ın kampanyası hakkında konuşuyoruz. Bankanın sunduğu fırsatlarla ilgili bilinmeyenleri açıkladık.

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

Halkbank'tan Büyük Fırsat!

Halkbank, önemli bir kampanya duyurusunda bulundu. Bankadan nakit sıkışıklığından ötürü çekeceğiniz 100 bin TL kredi için düşük faizle ödeme yapacaksınız. Faiz oranlarının yanı sıra vade sayısı için de önemli avantajlar sunuldu. 24 ay vade ile kredinizi ödeyebilirsiniz. Peki banka hangi şartları karşılarsanız size kredi verecek?

Kredi Notunuza Dikkat Edin

Halkbank'ta kredi notu büyük öneme sahip. Dolayısıyla kredi notunuzun yüksek olması kredi çekmeniz açısından avantaj. Bu fırsatın yanı sıra Halkbank'taki çeşitli detayları sizlere iletiyor olacağız. Faiz oranı ise ikiye ayrılmaktadır. Öncelikle 100 bin TL'lik bir kredi çekecekseniz faiz oranı 1,89 olarak açıklandı. Eğer 25 bin TL'lik 36 ay vadeli kredi çekecekseniz de faiz oranı 1,79'dur. Dolayısıyla bankanın müşterilerine her anlamda kolaylık sunduğunu buradan da anlayabiliriz.

Kredi Başvurusu Nereden Yapılacak?

Halkbank'ın kredi başvurusu için müşteri hizmetleri, banka şubesi, dijital bankacılık ve Halkbank'ın mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Pek çok başvuru kanalının olmasından ötürü müşteriler diledikleri kredi başvuru yöntemini seçebiliyor. Detaylara erişmek için banka ile irtibata geçebilirsiniz.