Düşük skoru olanlara, kredi çekemeyenlere 10.000 TL kredi kampanyası başladı. Sizlerde başvuru yaptığınızda anında kredi istiyorsanız, vereceğimiz bankalardan hemen ihtiyaç kredisi için başvuru yapabilirsiniz. Kredi çekemeyenlerin en büyük korkusu olan kredi notunu, bu vereceğimiz bankalar dert etmeden işlem yapacaktır. İşte bankalar ve başvuru şartları…

Aktifbank Kredi Başvurusu

Aktifbank, düşük kredi notu olanlara anında 10.000 TL kredi veren bankaların başında gelmektedir. Başvuru yapan kişilerin, banka sicillerinde sorun olmaması durumunda, banka kredi notu düşük olsa bile hemen kredi onayı alacağını söyleyebiliriz.

Aktifbank üzerinden 10 bin TL kredi başvurusu yaptığınızda, onaylanan kredinizi adresinizde kullanacaksınız. Banka hemen sizlere ne kadar onay aldığınızı söyleyecektir. Başvuru için SMS ile işlem yapabilirsiniz. Kredi TC kimlik yazarak 3050’ye mesaj atarsanız, bu bankanın kredisine başvuru yapma şansınız olacaktır.  Başvuru sonucu 10 dakika içinde sizlere cevap olarak gelecektir. Ayrıca bankanın resmi internet sitesine girerek n-kolay ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Başvurusu

Düşük kredi notu olan kişiler ve kredi alamayan emekliler, İş Bankası üzerinden emekli maaşı alıyorsa hemen 10 bin TL ve üzerinde kredi kullanımı yapabileceklerdir. Kredi sonucu uygun olanlar 3 ay ertelemeli olarak ve 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi alacaklarını söylemek istiyoruz. Kredi notu yüzünden onay alamıyorsanız, banka size sadece şubelerden hizmet verecektir. SMS veya İnternet üzerinden kredi başvurusu yaparsanız, bu banka otomatik olarak sizlere kredinizi olumsuz olarak sonuçlandıracaktır. Bu sebepten ötürü banka şubelerine giderek evraklarınız ile başvuru yapmanız sizin için daha yararlı olacaktır.

dusuk-skoru-olanlara-kredi-cekemeyenlere-10000-tl-kredi-kampanyasi-basladi1

Anadolu Bank Kredi Başvurusu

Kredi notu düşük olan ve uzun süreli çalışan kişilere, Anadolu Bank 10 bin Tl kredi kampanyası yapmıştır. Banka kefille veya gelir durumunuzda sıkıntı yoksa kefilsiz olarak bu kredileri sizlere vermektedir. Sizlere en yakın Anadolu bank şubesine giderek kimlik ve gelir belgenizi verip, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Anadolu Bank üzerinden kredi başvurusu yapacaksanız, 36 ay vadeye kadar hemen kredinizi kullanacak ve dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak bu krediyi alabileceksiniz. Emekli olan kişiler, bankaya maaş taşırsa daha yüksek tutarda krediler kullanacaklardır. Detaylı bilgi ve başvuru için size en yakın Anadolu Bank şubesine gidebilirsiniz.