Duy Beni dizisi harika bir hikaye ile geliyor. Yaz sezonunun başlaması ile birbirinden iddialı projeler izleyici ile buluşmayı bekliyor. Hem hikayesi ile hem de oyuncu kadrosu ile ilgi toplayan Duy Beni dizisi sabırsızlıkla bekleniyor. Dizi severler Duy Beni dizisi konusu, oyuncu kadrosu, nerede ve ne zaman yayınlanacağını merak ediyor.

Yaz sezonunun başlaması ile birçok proje seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Hem konusu bakımından hem de oyuncu kadrosu açısından Duy Beni dizisi gündeme geldi. Harika bir hikayeye sahip olan Duy Beni dizisi, dizi severler tarafından oldukça beğenildi. Dizi severler, Duy Beni dizisi konusu, oyuncu kadrosu, nerede ve ne zaman yayınlanacağını merak ediyor.

Ve Uzmanlar Haklı Çıktı! Konut Ve Kira Fiyatları Düşüyor! Daha Ne Kadar Düşecek? Ve Uzmanlar Haklı Çıktı! Konut Ve Kira Fiyatları Düşüyor! Daha Ne Kadar Düşecek?

6_1280x720 12.14.20

Duy Beni Dizisi Konusu Ne?

Birçok yeni yaz sezonu projesi izleyici ile buluşacağı günü bekliyor. Yaz dizilerinden biri olan Ah Nerede’nin de afişi yayınlandı. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen’in oturduğu, senaryosu Sadık Şendil’e ait olduğu Ah Nerede dizisi büyük merak uyandırdı. Aynı kanalda yayınlanacak Duy Beni dizisinin de afişi yayınlandı. Merakla beklenen Duy Beni dizisi hem konusu bakımından hem de oyuncu kadrosu açısından oldukça beğenildi.

Yapımcılığını Süreç Film’in yaptığı Duy Beni dizisi hikayesi ile yaz sezonuna damgasını vuracak. Duy Beni dizisi merak uyandıran hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile yakında seyirci ile buluşacak. Dizinin afiş çekimleri de tamamlandı. Yönetmen koltuğunda Ali Balcı’nın oturduğu, senaryosunu Makbule Kosif ve Gülsev Karagöz’ün yazdığı Duy Beni dizisi izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

5_1280x720 12.14.20

Duy Beni Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kim Var, Nerede ve Ne Zaman Yayınlanacak?

Yönetmen koltuğunda Ali Balcı’nın oturduğu, senaryosunu Makbule Kosif ve Gülsev Karagöz’ün yazdığı Duy Beni dizisi hikayesi ile yaza damgasını vuracak. Merakla beklenen Duy Beni dizisi Star TV ekranlarında izletici ile buluşacak. Dizinin yayınlanan afişi ile hem hikayesi hem de oyuncu kadrosu oldukça dikkat çekti. Dizinin yayınlanan afişi ile merak edilen bir diğer nokta da Duy Beni dizinin nerede çekildiği oldu. Ali Balcı’nın yönetmenliğini yaptığı Duy Beni dizisi İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekiliyor. İstanbul’ un en güzel mekanlarında çekilen Duy Beni dizisinde renkli görüntüler oluştu.

Star TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Duy Beni dizisinde birbirinde yetenekli ünlü isimler yer alıyor. Merakla beklenen Duy Beniz dizisinde Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Durul Bazan, Murat Daltaban, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül ve İbrahim Yıldız  gibi ünlü isimler bulunuyor.