Strar TV'nin büyük umutlarla çektiği gençler arasındaki zorbalığa dikkat çeken Duy Beni dizisi dün akşam 2. bölümü ile büyük tartışma yarattı.

Star TV'nin bu yaz gençlik dram suç konulu dizilere uyarak çektiği Duy Beni dizisi dün akşam ikinci bölümüyle ekranlara geldi. 

Başrollerinde genç oyuncular Helin Kandermir, Sümeyye Aydoğan, Rabia Soytürk gibi isimlerin yanı sıra Berk Hakman, Durul Bazan ve Ege Kökenli'nin yer aldığı Start Tv'nin yaz dizisi Duy Beni ilk bölümüyle beklenen reytinglerin çok altında kalmıştı. 

Duy Beni dizisi ikinci bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Lise zorbalığının anlatıldığı Duy Beni dizisinin ikinci bölümünde ki bir sahne seyircilerle buluşamadı. 

FXpsBteUUAANwob

Twitter'da Duy Beni dizisine büyük tepki gelirken tartışma çıktı ve sosyal medya yine ikiye bölümünde.

TWİTTER 2'YE BÖLÜNDÜ!

Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'" Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'"

Duy Beni dizisinin dün akşam yayınlanan ikinci bölümünde Gerçek Koleji'ndeki zengin çocukları okula yeni gelen Ekim ve Bekir'i zorla soydu. Bu sahnenin ağır çekim halinde olması ile seyirci tarafına fazla geldi. 

Sosyal medyada DuyBeni etiketiyle diziye olan tepkiler dile getirilirken bazı kullanıcılar ise "Okullarda bunlar olmuyor mu sanıyorsunuz? Biraz haberleri okuyun liselilerin dövüp soyup videoya çeken haberleri." "Mafya dizilerini liseliler izlemiyor mu? Mafya dizilerinden etkilenilmiyor mu? "Sen Anlat Karedeniz'deki sahneler neydi?" yorumları ile bu görüşe karşı çıktı. 

Ancak kulislerde dolanan bilgilere göre RTÜK dizi hakkında inceleme başlatarak diziye bir yaptırım getirecek.