Genç oyuncu Duy Beni  Ekim kimdir Duy Beni Ekim gerçek adı nedir sorusunun da yanıtı merakla araştırılıyor. Peki Duy Beni Ekim'i Rabia Soytürk kimdir? Daha önce hangi dizilerde oynamıştır? Rabia Öztürk hakkında yapmış detaylı araştırma sonuçları sizlerle. 

Yasak Elma'da Ayrılan Ayrılana! Üç İsim Birden Diziden Gitme Kararı Aldı! Yasak Elma'da Ayrılan Ayrılana! Üç İsim Birden Diziden Gitme Kararı Aldı!

Duy Beni Ekim gerçek adı dizinin ilk bölümünde çok merakla aranırken, bir çok yapımda karşımıza çıkan genç oyuncu Duy Beni  Ekim kimdir Duy Beni Ekim gerçek adı nedir sorusunun da yanıtı merakla araştırılıyor. Peki Duy Beni Ekim'i Rabia Soytürk kimdir? Daha önce hangi dizilerde oynamıştır? Rabia Öztürk hakkında yapmış detaylı araştırma sonuçları sizlerle. 

Star TV ekranlarında geçtiğimiz hafta başlayan gençlik drama dizisi olarak ekranlarda yer alan Duy Beni dizisinin başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkan ve Duy Beni  Ekim karakterini canlandıran Rabia Öztürk sevgilisi ikim soruları merakla soruluyor. Kanat'ın kollarına kendini salmaya hazırlanan Duy Beni  Ekim  dizi de nasıl bir karakteri canlandıracak? İşte detaylar...

Ekranların sevilen dizisi olamaya hazırlanan ancak ilk bölüm de istediği heyecanı yakalayamayan Duy Beni dizisi Durul Bazan, Ege Kökenli ve Berk Hakman başrollerini paylaştığı dizi olarak bizlerle birlikte olup Duy Beni eKİM ise karşımıza güçlü bir annenin güçlü orta halli bir kızını canlandırıyor. Arkadaşı Leyla'nın geçirdiği trafik kazası sonrasında hayatını onu bu hale getiren kişiden intikam almaya adamış olup, özel okul da burs almaya başlamıştır... Cehennemin içine düştüğünü farketmeden bir de aşk kapısını çalınca neler yapacağını merala beklediğimiz Duy Beni Ekim gerçek adı Rabia Soytürk'tür. 

Peki RAbia Soytürk kimdir?  RAbia Soytürk oynadığı diziler Rabia Soytürk kaç yaşında.... İşte detaylar

1996 yılı doğumlu olan Rabia Öztürk mesleğinin aksine hemşirelik bölümü mezunudur. sonrasında Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde oyunculuk eğitimi alması ile ilk adımı atmıştır Şahsiyet adlı dizide Zübeyda karakteriyle bizlerle birlikte olan Rabia Soytürk, sonrasında kariyerine zirvesini TRT1 ekranlarındaki Benim adım Melek teyzesiyle tamamlamıştır.  öte yandan Nehir Erdoğan'ın kızı Defne karakteri ile karşımıza çıktıktan sonra Gülperi ve özgür dünya dizilerinde rol almıştır. 

Bakalım Gülperi dizisindeki başarısını Duy Beni Ekim olarak sürdürebilecek mi? Ancak oyunculuktaki başarısına emin olduğumuz RAbia Soytürk, Duy Beni Ekim karakterini çok iyi taşımaktadır.