Duy Beni dizisi final yapıyor iddiaları sosyal medyanın şu sıralar en çok konuşulan konusu olurken, adeta twitter Duy Beni final yapsın ve Duy Beni final yapmasın diyenler tarafından adeta ikiye bölündü. Hele ki Duy Beni 2. bölümünde karşımıza çıkan taciz videosu sonrasında herkes şok olmuştu.

Duy Beni dizisi final yapıyor iddialarıo sosyal medyanın şu sıralar en çok konuşulan konusu olurken, adeta twitter Duy Beni final yapsın ve Duy Beni final yapmasın diyenler tarafından adeta ikiye bölündü. Hele ki Duy Beni 2. bölümünde karşımıza çıkan taciz videosu sonrasında herkes şok olmuştu. Duy Beni 2. bölümünde 2 öğrenci, zengin öğrenciler tarafından çıplak bir şekilde bir odaya kapatılmıştı. İşte bu sahneye tepkilerin çığ gibi yağması sonrasında RTUK tarafından finale uğurlanacağı iddia ediliyor. 

Yaz sezonu dizileri bir elin 10 parmağını geçemeyecek sayıda iken, hafta içi hafta sonu dizileri bu yaza damgasını vuracak kapasitede olmaması aslında Duy Beni dizisini revaca çıkarmaya başaracaktı. Ancak senaristlerin bu sahneyi kaleme almaları herşeyi bitirdi. 

Duy Beni final iddiaları

Yayınlandığı ilk bölümünde reytinglerde üst sıralarda oolmayı başaramayan Duy Beni dizisi 2. bölümünde tam da  başarıyı yakalayacak derken yaşanan sahne gerginliği diziyi finale götürecek iddiaları mevcut.  Tozluyaka ve Gelsin Hayat Bildiği gibi dizilerinin gölgesinde kalacağına inandığımız Duy Beni bu sahne sonrasında finale gidiyor mu? Reytingleri yükseltmek adına yapılan bu sahne aslında izleyici toplamak adına olsa da Türk ahlakına karşı olması ve gençlerin duygularıyla oynaması sebebiyle yanlış bulundu. 

Gençlik dizisi olarak başlayan Duy Beni dizisi bildiğiniz üzere pazartesi günleri yayınlanan Tozluyaka dizisinin aynısı olarak bulunmuş ve izleyicilerden de bu kadar kopya çekmeyin yorumları yapılmıştı. Berk Hakman Ege Kökenli ve Rabia soytürk'ün başrollerinde oynadığı Duy Beni dizisine öte yandan Sümeyye Aydoğan ve Durul bazan'da eşlik etmektedir. Reytingler de AB'de günü onuncu olarak tamamlayan Duy Beni dizisi ilk bölümü sonrasında 14 Temmuz Perşembe akşamı yayınlanan 2. bölümünde reytinglerde yükselişe geçerek ikinciliğe yükseldi öte yandan YouTube platformunda Duy Beni 2 bölümü 4 milyon kişiden fazla izleyiciye ulaşırken hikayesinin yavaş yavaş değişmesi ve ikinci bölümünü final sahnesi iziye olan İlgiye daha da arttırdı

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

Fazla açıklık ve şiddet içeren Duy Beni .2 bölüm final sahnesi sonrasında kimi izleyici Duy beni final bölümünü beklemeye başladı.Ancak ortaya atılan Duy Beni dizisi final yapıyor iddiaları bu sıralar ayyuka çıkmış durumda bulunmakta görünen o ki Duy Beni dizisi final sahnesi bir o kadar konuşulduğu kadar bir o kadar da reytinglerin fazlalaşmasını sağlamış bulunmakta