Duy Beni Melisa kim? Duy Beni Melisa kim oynuyor? Gerçek adı gerçek ismi ne? Duy Beni Melisa gerçek ismi ile birlikte Duy Beni Melisa boyu ve hakkındaki tüm detaylara haberimizde ulaşabileceksiniz. Sümeyye Aydoğan kaç yaşında.

Duy Beni Melisa kim? Duy Beni Melisa kim oynuyor? Gerçek adı gerçek ismi ne? Duy Beni Melisa gerçek ismi ile birlikte Duy Beni Melisa boyu ve hakkındaki tüm detaylara haberimizde ualşabileceksiniz. Sümeyye Aydoğan kaç yaşında. Geçtiğimiz hafta itibari ile startını vermiş bulunan Duy Beni dizi karakterleri merakla araştırılıyor. İşte tam da bu sırada dizi de çok merakla araştırılan isim Melisa karakteri ile bizlerle birlikte olan Sümeyye Aydoğan hakkındaki detaylar sizlerle. 

Duy Beni Melisa, Sümeyye Aydoğan Boy Kilo, Sümeyye Aydoğan Kimdir, Sümeyye Aydoğan Boy, Sümeyye Aydoğan Yaş araştırmalarının yanıtları sizlerle

Gençlik ile cehennemdeki bir hayatı bizlere geçtiğimişz hafta itibari ile sunan Duy Beni dizisi hakkındaki araştırmalar hala devam ederken, asi güzel olarak karşımıza çıkan Duy Beni Melisa herkwesin korktuğu özel okul öğrencisidir. Öyle ki karşımıza öğrenci olarak çıkan Duy Beni Melisa, arkadaşının tabiri ile adeta şeytandır. 

Peki Sümeyye Aydoğan kimdir, kaç yaşında? sorularına yanıt arıyor? Peki Duy Beni'nin Melisa'sı Sümeyye Aydoğan kimdir?

Duy Beni Melisa kimdir?

dizinin ilk bölümünde karşımıza Ekim ile dost olarak çıkan Melisa ilerleyen zamanlar da araya Kanat'ın girmesi ile düşman olacaklardır. İlk bölümde Ekim'i bir arkadaşı uyarmıştır ancak Melisa'nın tehlikeliliği konusunda Ekim ne yapacaktır? herkes merak ediyor. 

Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'" Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'"

Sümeyye Aydoğan kimdir?

1997 yılı doğumlu olan Duy Beni Melisa'sı Sümeyye Aydoğan, sineme ve dizi oyuncusudur. Yaşına göre bir adım önde başarısı ile adından bahsettiren Duy Beni Melisa gerçek adı Sümeyye Aydoğan'dır. 

Helin Kandemir Burak Can gibi isimlerden oluşan kadroda yer alan Sümeyye Aydoğan,  En son karşımıza Sadakatsiz dizisinde Ceren karakteriyle çıkmıştır. Öte yandan geçtiğimiz Yaz mevsiminde yayınlanan Kahraman Babam dizisinde de Menekşe karakteri ile bizlerle birlikte olan Sümeyye Aydoğan şu sıralar Duy Beni dizisinde Melisa karakterini bizlere tanıtacaktır . Aile Hükümeti isimli film ile film sektörüne adım atan genç oyuncu Yaz 96 isimli filmde de rol almıştır. 

Sümeyye Aydoğan Boy Kilo Yaş

Sümeyye Aydoğan 168 santimetre boyunda olup 56 kilodur.

Sümeyye Aydoğan Doğum Tarihi

1 Ocak 1997