Duyanlar akın etti! PTT gişelerinden başvurana 5.000 TL nakit ödeme verilecek! Başvurular rekor kırdı, süresi var!

PTT para dağıtmaya devam ediyor. Acil nakit ihtiyacı olanlar başvuru yaparak PTT'den 5000 TL nakit ödemesi alabiliyor. Ödemeleri bakan bizzat duyurdu.

Ekonomi 04.10.2021 - 11:08 04.10.2021 - 11:08 Volkan Arık

Acil nakit para ihtiyacı olan Milyonlarca kişi için ilaç gibi gelecek duyuru bakan tarafından bizzat yakıldı. İstediğiniz zaman PTT gişelerinden başvuru yaparak 5000 TL nakit ödemesi alabilirsiniz. Ödemeler başvuruyu doğrultusunda yapılıyor ve başvuru süresi bulunuyor. Vatandaşlar haberi duyar duymaz PTT şubelerine akın ederken başvuruların rekor kırdığı öğrenildi. Herhangi bir sınırlama yok Herkes başvuru yaparak PTT'den 5000 TL nakit ödemesi alabiliyor. Detaylı bilgiler haberimizin devamında...

PTT başvuru yapan vatandaşlara 5000 TL nakit ödemesi gerçekleştiriyor. Haberi duyan vatandaşlar ise 5000 TL ödeme için başvuru şartlarını araştırmaya başladı. Bu sabah saatlerinde PTT tarafından yapılan yeni bir duyuru ile şartlar netleşti. İhtiyacı olan ve acil nakit para arayan milyonlarca vatandaşa ilaç gibi gelecek olan kampanya Aktif Bank ve PTT iş birliği ile gerçekleştiriliyor. 36 aya Varan vade seçenekleriyle sunulan 5000 TL'lik kredi aynı zamanda 3 ay ödeme erteleme imkanı da sunuyor. Peki PTT 5000 TL nakit ödeme başvuru şartları nelerdir? kimler PTT'den 5000 TL nakit alabilir?

duyanlar-akin-etti-ptt-giselerinden-basvurana-5000-tl-nakit-odeme-verilecek-basvurular-rekor-kir-2

PTT 5000 TL NAKİT ÖDEME BAŞVURU ŞARTLARI

Acil Nakit paraya ihtiyacı olan ve düşük limitli kredi arayan vatandaşlar için müjdeli haber PTT ve Aktif Bank iş birliği ile verildi. Son dönemlerde kredi kampanyaları ve sosyal destek ödemeleri ile ön plana çıkmaya devam eden PTT yaptığı anlaşma ile birlikte nakit para ihtiyacı olan vatandaşlara 5000 TL'ye kadar 36 ay vadeli Kredi sağlıyor. PTT gişelerinden ya da Aktif Bank şubelerinden hemen kredi başvurusu yapmak mümkün. Kredi notu düşük olanlara bile verilen kredi 3 ay geri ödemesiz dönemli sunuluyor. Aynı zamanda kredi notu yüksek olanlar 5000 TL değil daha yüksek limitli kredi de kullanabiliyor.

duyanlar-akin-etti-ptt-giselerinden-basvurana-5000-tl-nakit-odeme-verilecek-basvurular-rekor-kir-1

5000 TL PTT KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

PTT Aktif Bank iş birliği ile sağlanan 5000 TL'lik kredi başvurusu için detaylarda vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. Kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar şube üzerinden başvuru yapacakları gibi aynı zamanda SMS ile kredi başvurusu da mümkün. Yapmanız gereken tek şey cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne Kredi yazıp boşluk bırakmak ardından da T.C. kimlik numaranızı yazarak 3050 numarasına kısa mesaj göndermek. PTT ve Aktif Bank kredi fırsatı kısa süre içerisinde onay alıyor Üstelik de kredi notumuz da bakılmıyor. Yani çalışan çalışmayan herkes bu kredi fırsatını değerlendirebiliyor. Herhangi bir kefil ya da gelir belgesi talep edilmiyor.

duyanlar-akin-etti-ptt-giselerinden-basvurana-5000-tl-nakit-odeme-verilecek-basvurular-rekor-kir-3

PTT ŞUBELERİNDEN ÖDENİYOR

5000 TL PTT kredi başvurusu yapan vatandaşların ödemeleri de yine PTT şubelerindeki gişelerden yapılıyor. Kredinizin onay alması halinde aynı gün içerisinde PTT gişelerine giderek hemen kimliğinizle paranızı tahsil edebilirsiniz. Aynı şekilde Aktif Bank şube ve ATM'leri üzerinden de kredinizi kullanmak mümkün.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@