Influencer Duygu Özaslan, ünlü basketbolcu Can Maxim Mutaf ile yurtdışında evlendi. Özaslan ve Mutaf çifti 3 gün 3 gece düğün yapma heyecanı yaşıyor. Basketbolcu Can Maxim Mutaf kim, nereli ve kaç yaşında olduğu merak konusu oldu. Detaylar haberimizde…

Asgari Ücret Zammı Savunması İle 'EYT' Açıklaması Yapıldı! İşte Yeni Geşime! EYT Yasası Ne Zaman Çıkıyor? Asgari Ücret Zammı Savunması İle 'EYT' Açıklaması Yapıldı! İşte Yeni Geşime! EYT Yasası Ne Zaman Çıkıyor?

31 yaşındaki YouTuber Duygu Özaslan youtube da genel olarak makyaj ve yaşam tarzı videolar yayınlıyor. Özaslan bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi basketbolcu Can Maxim Mutaf ile yurtdışında dünya evine girdi. Özaslan ve Mutaf çifti 3 gün 3 gece düğün yapma heyecanı yaşıyor. Basketbolcu olan Can Maxim Mutaf’ın nereli ve kaç yaşında olduğu merak konusu oldu.

4_1280x720-17

Duygu Özaslan Basketbolcu Can Maxim Mutaf ile Evlendi!

Son senelerin en çok dikkat çeken sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan Instagram paylaşımları, tarzı ve “Sunny side up” gibi çıkışları ile gündeme gelmeleri ile biliniyor. Geçtiğimi günlerde Paris’te sevgilisi Can Maxim Mutaf ile müze gezmesi ile gündem olmuştu. Özaslan, Mona Lisa tablosunun da olduğu ünlü Louvre Müzesi’ni gezerken çektiği reel videosu ile sosyal medya kullanıcılarının diline düşerek gündem oldu. Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan’ın ınstagramda paylaştığı reels videosuna mağaza gezer gibi müze gezmesi şeklinde binlerce yorum yapıldı.

Ünlü sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan neredeyse 10 yıldır sektörde yer alıyor. Influencer Duygu Özaslan gerek youtube da yayınladığı videolar gerekse de ınstagramda verdiği pozlar ile gündemde yer almaya devam ediyor. Güzel sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan son zamanlarda Youtube değil de Instagram hesabını daha aktif bir şekilde kullanıyor. Özaslan ınstagram hesabında paylaştığı pozları, reels’leri ve işbirlikleri ile gündemde yer alıyor. Özaslan’ın yaptığı bazı çıkışlar ise sosyal medyada baya gündem olmuştu. Örnek verecek olursak sahanda yumurtanın Türkçe’sini bilmemesi veya işlevinden hiç kimsenin haberinin olmadığını düşündüğü suluk reklamı yapması oldukça konuşulmuştu.

2_1280x720-17

Can Maxim Mutaf Kimdir, Nereli ve Kaç Yaşında?

Influencer Duygu Özaslan, sosyal medya paylaşımları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Ünlü sosyal medya fenomeni bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Can Maxim Mutaf ile yurtdışında dünya evine girdi. Özaslan, sosyal medya hesabı ınstagramda paylaştığı kareler ile evlendiğini duyurdu. 31 yaşındaki Duygu Özaslan Paris’te çekilen birbirinden güzel kareleri paylaştığı hesabından “biz bugün evlendik. Önümüzdeki üç gün için çok heyecanlıyız, hazır mısınız? Devamı yarın…” şeklinde açıklama yaptı. Güzel influencer paylaştığı karelerin altına beyaz kalp emojisi koydu.  Paylaşılan karelerin altına saniyeler içinde binlerce yorum ve beğeni yapıldı.

31 yaşındaki sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan 17 Nisan 1991 tarihinde İstanbul’da doğdu. Özaslan İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı mezunu olup YouTube’da makyaj ve yaşam tarzı türünde videolar yayınlayarak ünlü oldu. Ünlü sosyal medya fenomeni bir süredir basketbolcu Can Maxim Mutaf ile aşk yaşıyordu. İkili yurt dışında kıydıkları nikah ile dünya evine girdi. Can Maxim Mutaf’ın nereli, kaç yaşında ve kim olduğu nikahtan sonra merak konusu oldu.

Basketbolcu olan Can Maxim Mutaf 9 Ocak 1991 tarihinde İstanbul’da doğdu. 2021’de Darüşşafaka’ya transfer olan Can Maxim Mutaf ayrıca milli basketbol takımında da forma giymektedir. Mutaf, şutör gard pozisyonunda yer alıp boyu 193 cm uzunluğundadır.