Duygu Özaslan'a Gelen Tepkiler Ortalığı Karıştırdı!

Babasını kaybeden Duygu Özaslan bikini reklamı yapınca takipçilerinden tepki dolu bazısı çirkinliğe kaçan yorumlar aldı. Ünlü Youtuber bu yorumlara sert yanıt verdi.

Magazin 09.06.2021 - 16:12 09.06.2021 - 16:13 Ece Sahan

Geçtiğimiz haftalarda babasını kaybettiğini açıklayan Duygu Özaslan 10 gün sonra bikini reklamı yapınca çirkin yorumlara maruz kaldı.

Fenomen Duygu Özaslan, 10 gün önce babasını ani bir şekilde kaybetmişti. 30 yaşındaki ünlü fenomen, babasının ölüm haberini Instagram'dan "Dün gece canım babamı ani bir kalp krizi sonucu kaybettik. Baş sağlığı mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Tarifsiz bir acı. Hala inanamıyoruz" yazarak duyurmuştu. 

Özaslan, basketbolcu sevgilisi Can Maxim Mutaf ile Bodrum'a gitti. Burada bikinili pozlar aylaşan Duygu Özaslan gelen tepkilere önce karşılık vermemişti. Son olarak ise bikini tanıtımı paylaşan Duygu Özaslan paylaşımı sonrası eleştiri oklarını iyice kendisine çekti.

Duygu Özaslan'ın paylaşımına "Utanman yok mu senin? Baban vefat etti hala derdine bak", "İnsan biraz üzülür baban ölmüş,  bikinili fotoğraf paylaşıyor birde reklamın yapıyorsun", "Ne çabuk atlatıyorsunuz ya" yorumları yapıldı. 

"PİSLİKSİN"

Duygu Özaslan gelen bir mesajları ifşa ederek tepki gösterdi. Özaslan'a bir kişi "Yüzün çok soluk görünüyor, her fotoğrafında öyle. Ne çabuk atlatıyorsunuz, İnsanın babası ölmüş, babası. Nasıl fotoğraf çekilme arzusunda olabiliyorsun? Nasıl emoji koyup resimler paylaşabiliyorsun? Gerçekten iğrenç görünüyorsun, tüm samimiyetimle söylüyorum. Sentetik dünyanın vasat profillerinden birisin. G..n de batsın, bikinin de batsın. Duygusuz pislik." diye mesaj attı.

"BELKİ BİRAZ UTANIRSINIZ"

Duygu Özaslan kendisine gelen bu mesajı Instagram hesabından "Bu konuda her gün aldığım çok çirkin, hadsiz, nasıl bir zihniyetle yazıldığına inanamadığım, bana göre insanlık dışı mesajlardan yalnızca biri. Piyango size çıktı bugün.. Belki bir nebze utanırsınız diye paylaşıyorum. Enerjimi negatife fokuslamayı hiçbir zaman seçmiyorum. Hele böyle kötü niyetlere hiç. Sağlıkla ve sevgiyle kalın." diye yanıtlayarak paylaştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@