Duyuru Sonrasında Kuyruk Oluştu: Garanti Bankası ve Denizbank kefilsiz 20.000 TL kredi verecek

Duyuru Sonrasında Kuyruk Oluştu: Garanti Bankası ve Denizbank kefilsiz 20.000 TL kredi verecek. İki bankadan yeni bir kredi kampanyası başladı. İşte detaylar...

Magazin 07.08.2021 - 22:56 07.08.2021 - 22:56 Vural Pars

Garanti Bankası ve Denizbank kefilsiz 20.000 TL kredi verecek. Garanti Bankası ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler kefilsiz ve gelir belgesiz olarak 20.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler. 2021 Temmuz ayından itibaren yapılan bu kredi kampanyası yaz aylarının sonuna kadar devam edecektir. Sizlerde düşük faiz oranları ile birlikte 20.000 TL kredi kullanmak istiyorsanız, Garanti Bankası ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 

Garanti Bankası ve Denizbank üzerinden kefilsiz olarak ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler belirli politikalara uygun olmaları durumunda bu banka üzerinden kanunda, onay alabilir onayı almaları ile birliktede hemen kredilerini aynı gün içerisinde kullanabilirler. Garanti Bankası ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerin kredi notu 1100 ve üzerinde olması gelir durumunun da düzenli olarak yatıyor olması gerekmektedir.

Özellikle sigorta primleriniz de bankalar bakarak kredi onayı verecektir. 20.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman banka sizin kimlik numaranız üzerinden bu değerlendirmelere hızlı bir şekilde otomatik olarak sistem üzerinden bakacaktır. Kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra sizlere uygun faiz oranları ile birlikte krediler sunulacaktır.

36 ay vadeye kadar alacağınız ihtiyaç kredilerinde ilk taksit ödemesinde de 3 ayda, erteleme yapma imkanımız bulunmaktadır. Şimdi sizlere Garanti Bankası ve Denizbank üzerinden kefilsiz olarak ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır, bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz. 

Garanti Bankası kefilsiz 20.000 TL kredi 

Garanti Bankası üzerinden kefilsiz olarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, 36 ay vadeye kadar sizlere bu kredi kampanyasına katılarak, işlem yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Kredi başvurularını, size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek buradan kredi kefilsiz olarak kullanılabilir. Garanti Bankası şubelerine, gittiğiniz zaman banka sizin kimliğinizi alır ve kredi başvurusunu tamamlar.

Kredi notu: 1100 ve üzerinde olan sigorta durumunda da en az 3 aydır aynı iş yerinde sigortası yatan müşterilerin kredi onayları verilir. Bu krediler kefilsiz olarak kullandırılır. Garanti Bankası kefilsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredi başvurusu yaptıktan sonra bankanın, sizin için uyguladığı faiz oranlarını da öğrenebilirsiniz.

Kişilerin kredi notuna göre, bu banka faiz oranı uygulamaktadır. Ayrıca bankanın resmi internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. 

duyuru-sonrasinda-kuyruk-olustu-garanti-bankasi-ve-denizbank-kefilsiz-20000-tl-kredi-verecek1

Denizbank kefilsiz 20.000 TL kredi 

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler belirli kredi şartlarına uygun olması durumunda SMS atarak, ne kadar kredi onayı aldıklarını öğrenebiliyorlar. Sizlerde, Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ve SMS atarak hemen kredi onayı alabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girdikten sonra buraya kredim yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazarak, 32 80 numarasına bu mesajı gönderin.

Kredi başvurusu yaptıktan sonra mesaj ile birlikte sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucu gelecektir.  Onaylanan kredinizi en yakın banka şubesinden kefilsiz ve sadece kimliğinizle gelir belgesiz olarak kullanabilirsiniz. Banka ayrıca internet sitesi üzerinden hem kendi müşterilerine de internet bankacılığı üzerinden kredi imkanı tanımaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@