Promosyon ödemesi kesinleşti. Çalışanlara da 16 bin TL ödeme yapılacak. Emeklilerden daha fazla promosyon parası alıyorlar. İşte nakit olarak verilecek ödemenin tarihi ve şartlar...

16 bin TL promosyon ödemesine ilişkin önemli bir duyuru yapıldı. Son dakika gelişmesiyle birlikte merak edilenler ortaya çıktı. Son zamanlarda emeklilere yapılan ödemelerden haberdar oluyoruz. Ancak çalışanlar için düzenli olarak promosyon verilmektedir. Bankalar ile yapılan anlaşmalar bu doğrultuda oldukça önemlidir. Güncele bilgileri iletiyoruz.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

16 Bin TL Promosyon Duyurusu Yapıldı!

Banka ve Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü anlaşması sonrasında  16 bin TL promosyon duyurusunda bulunuldu. Promosyon ödemesi almak isteyenler bu detaya dikkat etmeli. Yapılan duyuruda önemli ifadelere yer verildi:

 ”05.04.2023 tarihinde yapılan maaş promosyon ihalesinde kişi başına 16.000 TL teklif veren Yapı Kredi Bankası Develi Şubesi ile 19.04.2023 tarihinde sözleşme imzalanmış olup İş Bankası Develi Şubesi ile devam eden sözleşme 15.05.20123 tarihinde fesih edilecektir. Peşin olarak alınmayan 3’er aylık dönemler halinde ödenen promosyonun, 9 ay önce feshinden kaynaklanan ve sözleşmenin kalan kısmının borç olarak hesaplanması gerekirken hukuka ve mevcut piyasa şartlarına ticari teamüllere aykırı olarak erken fesih nedeniyle kurumumuza 3.027.960,00 TL geri ödeme borcu çıkartılmıştır. Bütün sorumluluklarımızı yerine getirdiğimiz geçmiş 27 ay üzerinden hesaplana fesih ceza bedelini kabul etmediğimizi ve personelimizin haklarını savunmak için İş Bankası Develi Şubesi ile hukuki mücadelemizi başlatacağımızı kamuoyuna saygı ile duyururuz.”

promosyon4

Çalışanlar da Promosyon Alıyor!

Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde olduğu gibi çeşitli kurum ve kuruluşların bankalar ile yapacağı promosyon ihaleleri sonrasında ödeme yapılabilir. Sizler de promosyon ödemesi almak istiyorsanız bağlı bulunduğunuz kurumun anlaşma sağlamasını beklemelisiniz.