E-devlet İŞKUR online başvurular açıldı! Evde 4 saat çalışın ayda 2.000 TL ek gelir elde edin! Kolay ve zahmetsiz iş!

E-devlet İŞKUR online başvurular açıldı! Evde 4 saat çalışın ayda 2.000 TL ek gelir elde edin! Kolay ve zahmetsiz iş imkanı! Başvurular çok kolay İŞKUR üyeliği yapmanız yeterli.

Ekonomi 04.08.2021 - 20:01 04.08.2021 - 20:01 Volkan Arık

E-devlet İŞKUR online başvurular açıldı! Evde 4 saat çalışın ayda 2.000 TL ek gelir elde edin! Kolay ve zahmetsiz iş imkanı! Ağustos ayı İŞKUR evde Ek iş başvuruları açıldı. Özellikle ev hanımlarının en güvenilir hem de hızlı kazanç kapısı olan İŞKUR ek gelir elde etmek isteyenler için yeni duyurular yayınladı. Ağustos ayı evde paketleme işi ilanları bu sabah saatlerinde yayınlanırken kolay ve zahmetsiz şekilde başvuru yapabilir evinizde sadece birkaç saat çalışarak Aile 2 bin TL gelir elde etme imkanı bulabilirsiniz. Üstelik çok fazla iş çeşidi bulunuyor ve ev hanımları birkaç saatlerini bu işleri ayırarak hem aile bütçesine katkı sağlama hem de zamanını değerlendirme fırsatı buluyor. İŞKUR evde ek iş başvuru şartları ve detaylar haberimizde sizleri bekliyor…

İŞKUR evde paketleme işi özellikle ağustos ayının gelmesi ile birlikte yeni ilanların yayınlanmasının ardından ev hanımları tarafından sabah saatlerinden bu yana yoğun bir şekilde araştırılıyor. İŞKUR tarafından güvenilir koşullarda yayınlanan evde ek iş imkanları arasında evde paketleme, davetiye katlama, nikah şekeri gibi birçok farklı seçenek bulunuyor. Ev hanımları Artık internet üzerinden Böyle işler veren firmalar aramak yerine İŞKUR tarafından sağlanan evde ek iş imkanları değerlendirmeyi daha güvenilir buluyor. İŞKUR evde paketleme işi sayesinde günlük ortalama 4 saat kadar çalışarak ayda toplam 2.000 TL ve üzerinde para kazanmak mümkün hale geliyor. Peki 2021 İŞKUR evde paketleme işi başvurusu nasıl yapılır? İŞKUR evde paketleme ek iş ve detaylar haberimizde...

e-devlet-iskur-online-basvurular-acildi-evde-4-saat-calisin-ayda-2000-tl-ek-gelir-elde-edin-kola

İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İŞKUR tarafından evde ek iş imkanı fırsatları her ay yenileniyor. Ağustos ayı için yeni evde ek iş ilanları yayınlayan İŞKUR, Evden çalışmak isteyen ev hanımlarını arıyor. En yakın İŞKUR şubesine giderek İŞKUR evde ek iş başvuru formu doldurduktan sonra hemen başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Firmalar tarafından verilen iş ilanları geldikçe İŞKUR danışmanları sizlere ulaşıyor ve evinize iş gönderiyor. Böylelikle İŞKUR aracılığı ile bir ek iş yaptığınız için maddi anlamda mağdur olmak gibi bir durum söz konusu olmuyor. Genellikle internet üzerinde bulunan evde ek iş veren firmalar ödemede sorun çıkardığı için İŞKUR'un sağladığı bu imkan ev hanımları için daha güvenilir görülüyor.

e-devlet-iskur-online-basvurular-acildi-evde-4-saat-calisin-ayda-2000-tl-ek-gelir-elde-edin-kola-1

İŞKUR EK İŞ NASIL GELİYOR?

İŞKUR kaydı oluşturduktan sonra sistemde cep telefon numaranız bulunuyor. Ek işler İŞKUR üzerinde biriktikçe sistemde kayıtlı cep telefon numaralarını kısa mesaj gönderiliyor. Evde nikah şekeri yapma, kına paketleme gibi işler Uygun olmanız ve kabul etmeniz durumunda İŞKUR tarafından size yönlendiriliyor.

e-devlet-iskur-online-basvurular-acildi-evde-4-saat-calisin-ayda-2000-tl-ek-gelir-elde-edin-kola-3

İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ NE KADAR KAZANDIRIYOR?

İŞKUR evde paketleme işi yaptığınız parça başına kazanç sağlayan bir iş. O nedenle ne kadar fazla iş alır ve teslim ederseniz geliriniz de o kadar artıyor. İŞKUR evde paketleme işi ile aylık en az 1000 TL kazanmak mümkün. El çabukluğunuza ve çalışma sürenize göre bu Kazancı arttırmak sizin elinizde.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@