E-Devlet üzerinden nakit 750 TL yardım verilecek! ATM’den hemen çekebilirsiniz, maaş alan herkes başvuru yapabilir. Nakit paraya ihtiyacı olanlar güzel haber geldi. Vakıfbank, paraya ihtiyacı olan emeklilere maaşlarına göre bana promosyonu ödemesi yapacak. Başvuru yapan tüm emekliler bu haktan yararlanacak. Anca başvurular için de belli bir süre var. Yani zamanında başvuru işlemlerini tamamlamak gerekiyor. Başvuru sonrasında 750 TL nakit ödeme hemen banka hesabınıza geçiyor. Banka şubesine bile gitmeden ATM’den alabileceğiniz ödemeler için herhangi bir karşılık ya da geri ödeme de yok.

Nakit paraya ihtiyacı olan tüm emekliler için Vakıfbank’tan önemli bir duyuru daha geldi. Başvuru yapan tüm emeklilere banka promosyonu verilecek. Maaşa göre yapılacak olan promosyon ödemelerinde üst limit ise 750 TL oldu. Ödemelerden yararlanmak isteyenlerin mutlaka başvuru yapmaları gerekiyor. Başvuru işlemleri ise e-devlet üzerinden ve bana şubelerinden hemen yapılabiliyor. SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı da fark etmiyor. Tüm emekliler için ödeme yapılıyor. Aynı zamanda dul ve yetim aylığı alanlar da ödemelerden faydalanıyor. Üstelik karşılık ya da geri ödeme de yok. İşte Vakıfbank promosyon ödemesi başvuru şartları ve detaylar…

e-devlet-uzerinden-nakit-750-tl-yardim-verilecek-atmden-hemen-cekebilirsiniz-maas-alan-herkes-ba-3

VAKIFBANKTAN EMEKLİYE PROMOSYON ÖDEMESİ

Emekli vatandaşların e-Devlet üzerinden başvuru yapmaları durumunda Vakıfbank promosyon ödemesi gerçekleştirecek. Milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren kampanya kapsamında maaşında taşıyanlara en az 500 TL en fazla ise 750 TL promosyon verilecek. 1 Mart 2021 tarihinden itibaren yeni promosyon almaya hak kazanan emekliler bankaya başvuru yaparak maaşlarını hemen taşıyabilecek. Promosyon almanın tek şartı ise maaşınızı taşımak. Bunun dışında herhangi bir koşul bulunmuyor. Emekli vatandaşlar sözleşme imzaladıktan sonra üç gün içerisinde promosyon ödemesini ATM’den çekebiliyor.

e-devlet-uzerinden-nakit-750-tl-yardim-verilecek-atmden-hemen-cekebilirsiniz-maas-alan-herkes-ba-2

KİM NE KADAR ÖDEME OLACAK?

Emekli promosyon ödemesi bildiğiniz üzere emekli maaşlarına göre farklılık gösteriyor. Vakıfbank da maaşa göre promosyon ödemesi sağlıyor. Bankadan yapılan resmi açıklamada 1500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 500 TL, 1500 TL ile 2500 TL arasında emekli maaş alanlara 625 TL, 2500 TL ve üzerinde emekli maaş alanlara ise 750 TL promosyon ödemesi yapılacağı ifade edildi.

e-devlet-uzerinden-nakit-750-tl-yardim-verilecek-atmden-hemen-cekebilirsiniz-maas-alan-herkes-ba-1

EK ŞART İSTENMİYOR

Vakıfbank’ın emekli promosyon ödemesi için herhangi bir ek koşul bulunmuyor. Emekli vatandaşların yapması gereken tek şey maaşlarını bankaya taşımak ve üç yıl boyunca kalacaklarına dair taahhüt imzalamak. Herhangi bir fatura ödeme talimatı ya da ara hangi bir ek belge talep edilmiyor. Sözleşmenin imzalanması sonrasında hali hazırda emekli olan vatandaşlar hemen promosyon ödemesini kullanabilirken yeni emekli vatandaşlar ise ilk maaşlarından hemen sonra promosyon alabiliyor.