Şimdiye kadar yer aldığı diziler ve sinemalara bakıldığında bir nevi setlerde büyüyen Ebrar, arka arkaya çok önemli projelerin güzel ve aranan çocuk yıldızı oldu.

30 Eylül 2013 yılında doğan küçük yıldızlardan Ebrar Alya Demirbilek, şimdi 8 yaşında ve kendisine kısa zamanda büyük şeyler katarak, bir oyunculuk kariyeri yakaladı. Şimdiye kadar yer aldığı diziler ve sinemalara bakıldığında bir nevi setlerde büyüyen Ebrar, arka arkaya çok önemli projelerin güzel ve aranan çocuk yıldızı oldu.

Doğumunun ardından henüz daha dünyaya yeni geldiği ilk aylarda kameraların karşısına geçen Ebrar Demirbilek, Yalan Dünya adlı fenomen dizi de Defne karakterini canlandırmıştı. İzleyicilerin çok sevdikleri ve güzelliği ile dikkat çeken bu bebek, seneler içinde farklı tarzda sinema filmi ve televizyon dizisinde oynadı.

Ebrar Alya Demirbilek kimdir? Ebrar Alya Demirbilek nereli ve kaç yaşında?

Bir kaç sezon süren ve dünyanın dört bir yanında izlenen Hercai dizisindeki Gül Şadoğlu canlandırması ile minik Ebrar da herkesin ilgisini üzerine çekti. Dünyanın pek çok yerinden Türk dizisi hayranlarının da artık iyi tanıdığı Ebrar Demirbilek, daha çok küçük olmasına rağmen Hatrı sayılır bir kariyere imza attı. Kahraman Babam, Aziz gibi ünlü televizyon dizilerinde de yer alan çocuk oyuncu, ayrıca Netflix’te ilgi gören Pera Palas’ta Gece Yarısı isimli dizide Leyla olarak yer aldı. Bu dizi de çok beğeni topladı.

Ebrar Demirbilek Dizilerde Rol Almaya Devam Ediyor

Ebrar Alya Demirbilek kimdir? Ebrar Alya Demirbilek nereli ve kaç yaşında? - Magazin haberleri – Sözcü

Ebrar Demirbilek oyunculuk serüvenine aralıksız bir şekilde devam ettiği için yıldızı iyice parladı.  En Son Dilek isimli yeni bir sinema filmi için tercih edilen ve yeniden kamera karşısına geçen Ebrar, Ceyda Ateş ve Seda Akman tecrübeli oyuncular ile başrolü paylaşacak. Küçük yaşta yetim kalan bir çocuğun yaşadığı şeyleri anlatan yeni sinema filminde Ebrar’a yine önemli bir yük düşüyor. Haziran sonunda sete başlayacak olan oyuncular, yaklaşık 1 aylık süre sonunda filmi bitirecek.

Kahraman Babamın Yıldızı Ebrar Demirbilek Kimdir?

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı

Hercai'nin minik yıldızı Ebrar Demirbilek diziden ayrılıyor mu? Hercai Gül Şadoğlu diziye veda mı ediyor?

Yönetmenliğini Osman Kaya’nın yaptığı, senaryosunu ise Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya yazmış. Kahraman Babam dizisi, oldukça beğenilen ve dikkat çeken bir proje olmuştu.

Daha önce, ATV ekranlarında 3 sezon boyunca ekranlara gelen ve geçtiğimiz sene final yapan Hercai dizisinde oynamıştı. Ebrar Alya Demirbilek, Kahraman Babam dizisinde, Uğur ve ölmüş karısı Nilüfer’in kızı Ömrüm karekterini canlandırdı.
İzleyicilerin dikkatini sevimliliği ile çeken Ebrar Alya Demirbilek’in biyografisini herkes merak ediyor. Kahraman Babam dizisinin sevilen yıldızı Ebrar Demirbilek, hakkında birçok soruya yanıt aranıyor.

Son olarak Kahraman Babam dizisinde Uğur' un kızı olan Ömrüm, annesinin ölümünden sonra ailesiyle birlikte yaşar. Yengesi Zehra tarafından çok baskı görmektedir. Ömrüm, Zehra’nın kendisine yaptığı psikolojik baskı sonucu, babasına yakın olduğunda annesinin çok üzüldüğü düşüncesine kapılır.  Zehra’nın yaptığı baskı ile babasından uzak durmaya çalışan küçük Ömrüm, dayısı Cem’e ve yengesi Zehra’ya babasından daha fazla bağlıdır.

Ebrar Demirbilek Kimdir?


30 Eylül 2013 İstanbul doğumlu olan Ebrar Alya Demirbilek, henüz 3 aylıkken televizyon hayatına merhaba demiştir.
Yalan Dünya, Hayat dediğin, Sen Benimsin, Meleklerin Aşkı gibi birçok dizi de oynamış. Ayrıca Demirbilek, ‘’Vecihi Hür Kuş’’ isimli sinema filminde çok beğeni toplamıştır. Ve ardından çeşitli reklamlar da rol almıştır.
Show TV’de ekranlara gelen Çocuktan Al Haberi isimli programa damga vuran Demirbilek, 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde en iyi çocuk oyuncu ödülünü almıştır.  ATV ekranlarında unutulmayan dizi Hercai dizisinde Gül Şadoğlu karakteri ile beğenilen güzel çocuk, şimdilerde Kahraman Babam dizisinde ve daha birçok proje de rol almaya devam ediyor.