Ünlü isim Ebrar Karakurt Fenerbahçeli alkollü taraftarın sözlü tacizi sonrası kendinden geçti...

A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın oyuncusu Ebrar Karakurt, geçtiğimiz gün Kadıköy'de alkollü bir adam ile kavga etmişti ki detaylar ortaya çıktı. Küplere binen Ebrar Karakurt'un elinden zor alınan şahıs alkollü çıktı.

A Milli Voleybol Takımı'nın yıldızı Ebrar Karakurt, Kadıköy'de bir adam tarafından sözlü tacize uğradı ve sonrasında çileden çıktı.

Geçtiğimiz Cumartesi gecesi arkadaşlarıyla Kadıköy'de eğlenen Ebrar, lavabosunu kullanmak için girdiği bir mekanın çıkışında alkollü bir adamın "Fenerbahçe düşmanlarının Kadıköy'de yeri yok!" sözleri ile karşılaştı.

Kudurtmaya Devam! Ebrar Karakurt, Kendisine Yapılan Çirkin Yoruma Verdiği Cevapla İçimizin Yağlarını Eritti

Fenerbahçe Ve Galatasaray Sache Boey Skandalı İle Sallandı! Sache Boey Sakat Değil mi? Ümit Davala "Şeytanlık" Demişti! Fenerbahçe Ve Galatasaray Sache Boey Skandalı İle Sallandı! Sache Boey Sakat Değil mi? Ümit Davala "Şeytanlık" Demişti!

Yaşananlar sonrası milli voleybolcu adeta sinirden çılgına dönerken haberler.com'un da yer alan bilgilere göre adamın üzerine yürüyerek "Ne diyorsun lan sen!" diye bağırdı.

Sonrasında kendinden geçen milli voleybolcu Karakurt'un elinden şahıs zorla alınırken arkadaşları oyuncuyu güçlükle sakinleştirebildi.