Özel hayatı ile gündemden düşmeyen milli voleybolcu Ebrar Karakurt, bu defa da yeni sevgilisi ile gündeme geldi...

Farah Zeynep Abdullah Hakkında Hapis İstemi! Yakalama Kararı Çıktı! 2 Yıl 4 Ay Yatacak! Farah Zeynep Abdullah Hakkında Hapis İstemi! Yakalama Kararı Çıktı! 2 Yıl 4 Ay Yatacak!

Özel hayatı ile gündemden düşmeyen milli voleybolcu Ebrar Karakurt, bu defa da yeni sevgilisi ile gündeme geldi...

Geçtiğimiz aylarda İmge'den ayrılan Karakurt, sosyal medya mesajları ile uzun süre gündemi meşgul etmiş hatta tavırları sebebi ile yoğun eleştiri de almıştı. Tam bu haberler bitti ki Ebrar Karakurt'un yeni sevgilisinin İrem Tuncer olması gündeme bomba gibi düştü.

İrem Tuncer kimdir merak edilirken, hatırlayanlar ise sosyal medya paylaşım ve yorumlarına çoktan başladılar.

Ebrar Karakurt, Mayıs 2021’de İtalya Kadınlar Voleybol Ligi takımlarından Igor Gorgonzola Novara’ya transfer olmuş ve 2 yıllık sözleşme imzalamış ve başarıları ile Türk halkının gönlüne taht kurmuştu.

Ancak özel hayatını medyatik hale getirip sakınmaması sebebi ile ve asabi tutumu ile de aynı oranda eleştiri almıştı.

Ebrar Karakurt'un eski sevgilisi İmge, TikTok fenomeni Devin ile yeni bir ilişkiye başlamış ve eski aşıklar sosyal medyada adeta ortalığı birbirine katmışlardı.

Ancak sonunda herkesi sevindiren haber Snop Magazin tarafından geldi ve Ebrar Karakurt'un İmge'yi unutmasını sağlayacak gelişmenin haberi duyuldu.

Baraj dizisinde canlandırdığı Fulya karakteriyle tanınan oyuncu İrem Tuncer paylaşımlarıyla bombayı patlattı. Oyuncu İrem Tuncer, Ebrar ile fotoğrafını "Aşık oluyorum" notuyla paylaşırken, bir sonraki paylaşımında ise "Güneşim" notunu düştü.

İREM TUNCER KİMDİR?

Baraj dizisi Fulya Kimdir? Baraj Fulya Gerçek Adı Ne? - Finans Ajans

1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tuncer, eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Lise sıralarında tiyatroya ilgi duymaya başlayan isim liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimine tiyatro üzerinden devam ederek öğrenimini İstanbul Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde sürdürdü. Ardından temel oyunculuk eğitimleri için Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde eğitim aldı.

İrem Tuncer oyunculuk kariyerine ilk kez tiyatro sahnesinde başlayarak “Beş Para Etmez Varyete, Artiz Mektebi” oyunlarında sahne aldı.