Habertürk kanalının deneyinde sunucularından Ebru Baki neden yok? Ebru Baki Habertürk'ten ayrıldı mı? HaberTürk Para Gündem Ebru Baki ayrıldı mı?

Habertürk ekranlarının sevilen sunucularından ve aynı zamanda kanalın ekonomi müdürü olan Ebru Baki hafta içi her gün yayınlanan Para Gündem programının sunuyordu. Ancak 7 Aralık Salı günü Para Gündem programında Ebru Baki olmayınca izleyiciler merak etmeye başladı. Habertürk para Gündem de Ebru Baki neden yok? Ebru Baki Habertürk'ten ayrıldı mı gibi soruların yanıtı şu sıralar arama motorunda izleyiciler tarafından yoğun şekilde araştırılıyor. Peki Ebru Baki Habertürk'ten ayrıldımı? Ebru Baki 7 Aralık Habertürk'te neden yok?

Saat: 22:12 Açıklandı: Sizlere Ödeme Olarak Hesaplarınıza 20.000 TL Yatacak! Bankalar Açıklama Yaptı! Saat: 22:12 Açıklandı: Sizlere Ödeme Olarak Hesaplarınıza 20.000 TL Yatacak! Bankalar Açıklama Yaptı!

Ebru Baki Habertürk Para Gündem’de neden yok?

Habertürk ekranlarının sevilen yüzlerinden Ebru Baki her gün ekranlara gelen para Gündem programının sunuculuğunu üstleniyordu. Özellikle nokta atışı tespitleri ile yatırımcılar tarafından ilgi gören sunucu bugün programı çıkmadı.  Habertürk ekranlarında ünlü sunucuyu göremeyenler ise merakla arama motorunda araştırmaya başladı. Peki Ebru Baki bugün neden yok? Ebru Baki’ye ne oldu Habertürk'ten ayrıldı mı?

Ebru Baki Habertürk'ten ayrıldı mı?

Alınan bilgiye göre Ebru Baki Habertürk ekranlarında ayrılmadı. Ünlü sunucunun iki gün izinli olduğu ve iki gün sonra yeniden ekranlara döneceğini öğrenildi. Bu açıklama sonrasında programı yakından takip eden izleyiciler de rahat bir nefes aldı.