Ebru Cündübeyoğlu Son Yaz Dizisinde!

Son Yaz dizisine sürpriz isim! Funda Eryiğit'in yerine gelen isim Ebru Cündübeyoğlu mu oldu? Dizide hangi karaktere hayat verecek?

Dizi Haberleri 02.06.2021 - 16:44 02.06.2021 - 17:50 Ece Sahan

Fox'un sevilen dizisi Son Yaz'a bomba isim geldi! Sezon finaline girecek olan dizide ayrılıklar peş peşe geldi!

Ali Atay, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan ve Funda Eryiğit'in başrolünde yer aldığı dizi ayrlıklarla yeni sezona başlayacak. Dizinijn sezon finalinde ayrılık haberleri peş peşe geldi. Diziden önce Olgun Toker'in ayrılacağı öğrenilmişti. Daha sonra ise dizinin Canan'ı Funda Eryiğit'in ayrılık haberi geldi.

Diziye henüz giren Olgun Toker'in erken vedası haberlerine alışmamışken üzerine birde uzun zamandır diziden ayrılacağı konuşulan Funda Eryiğit'in veda edeceği kesinleşti.

İlk olarak Sezer Koç'un paylaştığı hikaye ile ortaya çıkan ayrılık kesinleşti. Sezer Koç yaptığı Funda Eryiğit ile sahnesib paylaşımında Son Kahvaltı demiş ve ağlayan emoji koymuştu. O paylaşımda diziden kimin ayrılacağı merak konusu olmuştu. Çok geçemeden ayrılan ismin Funda Eryiğit olduğu iddia edilmişti. 

Son Yaz dizisinin Canan'ı Funda Eryiğit diziden ayrılması üzerine yerine Ali Atay'ın partneri kim olacağı merak konusu oldu. O ismin başarılı oyuncu Ebru Cündübeyoğlu olacağı öğrenildi. 

İddialara göre son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde yer alan Ebru Cündübeyoğlu Son Yaz dizisine gelecek sezonda merhaba diyecek ve Canan karakterinin boşluğunu dolduracak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@