Geçtiğimiz hafta Ebru Gündeş'in Iraklı zengin iş insanı Rassan Khoshnaw ile aşk yaşadığı bir fotoğraf karesi ile gündem olmuştu ki, ortaya çıkan fotoğraflar için mahkemeye başvurulduğu öğrenildi.

Gündem olan aşk için Ebru Gündeş sessiz kalırken, Kuzey Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ise ünlü şarkıcının hiçbir sahnesini kaçırmamaya devam ediyordu.

Ve Türkiye Yine Sedat Peker'e Kilitlendi! Bu Defa "Randevu" Yıldırım Demirören İçin! Neler Yapmıştı? Ne Dedi? Ve Türkiye Yine Sedat Peker'e Kilitlendi! Bu Defa "Randevu" Yıldırım Demirören İçin! Neler Yapmıştı? Ne Dedi?

Alınan haberlere göre Ebru Gündeş ile sevgilisi Rassan Khoshnaw'dan yakın aşk pozu ortaya çıktıktan sonra ilginç gelişmeler de yaşandı.

Reza Zarrab ile yasak aşk iddiaları ile boşanan Ebru Gündeş'in yeni sevgilisi olarak gündemde yer edinen Rassan Khoshnaw, magazin gündemindeki fotoğraf karesi için mahkemeye başvurdu.

Gitti İranlı geldi Iraklı! Ebru Gündeş, Iraklı işadamı Rassan Khoshnaw'ın yakın markajında... - Haberler Magazin

Ebru Gündeş ile sevgilisi Rassan Khoshnaw'un fotoğrafının kim ya da kimler tarafından sızdırıldığı ortaya çıkmazken İranlı iş insanı Rassan Khoshnaw İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına başvurarak medyaya servis edilen haberlerle ilgili harekete geçti.

Rassan Khoshnaw avukatı Ümit Kızıldağ aracılığıyla nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine başvurduğu dilekçesinde, "müvekkilinin haksız ve hukuksuz bir şekilde saldırıya uğrayarak kişisel verilerinin ele geçirildiğini" iddia ettiği öğrenildi.