Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi’den ayrıldıktan sonra tası tarağı toplayıp İstanbul’a gelen Şeyma Subaşı, Ebru Gündeş’in Iraklı genç sevgilisi Rassan Khoshnaw’ı elinden aldı, ortalık karıştı.

Günlerdir Mohammed Alsaloussi nam-ı diğer Meedo ile yaşadığı ayrılıkla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı hakkında ortaya atılan Ebru Gündeş iddiası bir anda magazin gündeminin seyrini alaşağı etti. İddialara göre Şeyma Subaşı kısa bir süre önce Ebru Gündeş ile adı aşk dedikodularına karışan Iraklı genç zengin Rassan Khoshnaw’ı, Gündeş’in elinden aldı. İşte günün magazin skandalının A’dan Z’ye tüm detayları… 

Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra, DJ Guido Senia ile aşk yaşayan bu ilişkisinin bitmesinin ardından da Meedo lakaplı, Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi’yle aşk yaşayan Şeyma Subaşı, bir süre önce ayrıldıklarını duyurmuştu. Daha önce hamilelik haberi verdikten sonra, ayrılan ve tekrar barışan çiftin, evlenmeleri beklenirken gelen bu ayrılık haberi herkesi şaşırtmıştı. Herkes Meedo ile Şeyma Subaşı’nın ayrılık nedenini merak ederken kısa bir süre sonra o da ortaya çıkmıştı.

İddialara göre Meedo, Şeyma Subaşı’yı dedikodusunu yaparken yakalamıştı. Meedo, Şeyma’dan bir özür beklerken aksine Şeyma Subaşı Miami’deki evlerini terk edip, Türkiye’ye geri dönmüştü. Sonrasında ‘kesin bitti’ mesajı veren Şeyma Subaşı hakkında, Söylemezsem Olmaz adlı programda şoke eden bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Şeyma Subaşı, adı bir süre önce Ebru Gündeş işe anılan Mısırlı iş insanı Rassan Khoshnaw ile aşk yaşıyor. İşte yılın aşk üçgeninin tüm detayları…

Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da


 
RASSAN’I EBRU GÜNDEŞ’İN ELİNDEN Mİ ALDI?

Ebru Gündeş’in adı bir süre önce Iraklı genç iş insanı Rassan Khoshnaw’la anılmıştı. İddialara göre Rassan, Ebru Gündeş’in tüm sahnelerine gidiyordu. Seren Serengil’in iddiasına göre Rassan’ın artık tüm ilgisi Şeyma Subaşı’ya yoğunlaştı. Seren Serengil Söylemezsem Olmaz programında yaptığı açıklamada Ebru Gündeş ile Rassan Khoshhnaw’ın bir süre aşk yaşadığını ve Şeyma için terk ettiğini belirtti. Ebru Gündeş’in tip olarak Rassan’a ağır kaldığını söyleyen Seren Serengil ayrıca Şeyma Subaşı’nın aylık 60 bin lira nafaka aldığını da sözlerine ekledi.