Ece Erken'in doğalgaz faturasını gören takipçileri de çok şaşırdı. Son gelen enerji zamlarından sonra doğalgaz faturasına şaşıran Ece Erken, sosyal medyada kaç TL fatura geldiğini paylaştı. Bir daire için 3232 TL doğalgaz faturasının fazla olduğunu söyledi ve isyan etti.

Ece Erken, şu sıralar çeşitli projeler ile adından söz ettiriyor. Ünlü ismin sosyal medyada da aktif olduğunu söyleyebiliriz. Yaptığı paylaşımlar ile adından söz ettirmekte. Son olarak doğalgaz faturasını paylaştı ve çok yüksek bir tutar olduğunu dile getirdi. Üstelik paylaşımında sitem dolu ifadeler de kullandı.

AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi

3232 TL Doğalgaz Faturası Ödeyecek!

Ece Erken'in 3232 TL değerinde doğalgaz faturası ödeyeceği öğrenildi. Bu haberle birlikte neden bu kadar yüksek fatura geldiğine isyan etmesi de gündem oldu. Sosyal medya paylaşımı bir süre viral oldu. Kendisinin çeşitli platformlarda da yaptığı paylaşımın görüntülendiği görüldü. Dolayısıyla doğalgaz faturasının bu kadar yüksek gelmesi, ister istemez ünlü ismi magazin gündeminde yer etti.

eceerkenn2

Bakıcı İçin de isyan Etmişti

10 bin TL maaş ile çocuğuna bakıcı bulamamaktan yakınan Ece Erken, bu nedenle de isyan etmişti. Ancak aradığı şartlar ve çalışma koşullarına dair detaylı bilgi paylaşılmamıştı. Dolayısıyla bakıcı arama konusunda da başarısız olan ünlü ismin sunduğu olanaklar bilinmiyor. Gündemde çeşitli paylaşımlarıyla gelen Ece Erken, doğalgaz paylaşımından sonra yer alacağı projelerle de gelecek mi göreceğiz.