Ece Üner ile Susma programı yayından kaldırıldı! Ece Üner ile Susma neden final yaptı?

Müge Anlı rakipleri yavaş yavaş elenmeye başladı! İlk final yapan sosyal medyada haberlere yaptıkları yorumlara gündem olan Ece Üner oldu!

Bu sene Müge Anlı formatındaki program sayısında büyük bir artış yaşandış. Twitter sayesinde gündem olayları büyük bir etkileşim alıyor. Evlilik programlarının da kaldırılmasıyla Müge Anlı tarzındaki polise programları bu sene bir bir ortaya çıktı.

Atv'de yıllardır ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programınınn rakipleri bir bir elenmeye başladı. İlk elenen Kanal D oldu.

Kanal D'de hafta içi her gün yayınlanan Ece Üner ile Susma programının ekran maerası kısa sürdü. Program reytinglere yenilerek veda ediyor.

MasterChef Burak Kaya Kimdir? Sevgiliye Şiddet İddiası Doğru mu? Yarışmadan Elendi mi? Ayrıldı mı? MasterChef Burak Kaya Kimdir? Sevgiliye Şiddet İddiası Doğru mu? Yarışmadan Elendi mi? Ayrıldı mı?

Ünlü haberci Ece Üner'in programı Ece Üner ile Susma programı yarın son kez akrana çıkacak. Program reytinglerin düşük olması nedeniyle ekrandan kaldırılıyor.

Müge Anlı'nın karşısına çıkan Didem Arslan Yılmaz'la, Ece Üner ile Susma, Esra Erol'da Fulya ile Umudun Olsun programlarından ilk veda eden Kanal D'nin programı Ece Üner'le Susma oldu. 

Ece Üner ile Susma programı 15 Aralık Cuma günü son kez ekrana çıkacak ve seyirciye veda edecek.

Ağustos ayında yayın hayatına başlayan program sadece 95. bölüm sürebildi. 

Show TV'de ana haber bültenini sunan Ece Üner,istifa ederek Kanal D'ye transfer olmuştu.