Ece Üner'in Kanal D ekranlarında yayınlanan Susma ismini programında gündeme gelen “karım Beni babamla aldatıyor” iddiası gerçek çıktı. Gelin suçu kayınpederine attı.

Ünlü Sunucudan Üzücü Haber! Ünlü Sunucudan Üzücü Haber!

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve ana haber bülteni spikeri Ece Üner'in sunumuyla ekrana gelen Susma isimli programda geçtiğimiz günlerde skandal bir iddia gündeme damga vurmuştu. Programa katılan Bir kişi 20 yıldan beri karısının babası ile ilişkisi olduğunu söylemişti. Öz babası ve karısının kendisini aldatmak ve suçlayan adamın iddiaları sosyal medyaya damga vururken o iddialar gerçek çıktı. Canlı yayına katılan kadın kocası askere gittikten sonra kayınpederinin kendisini silah zoruyla istismar ettiğini öne sürdü.

Kanal D ekranlarında Ece Üner'in sunumuyla yayınlanan Susma isimli programda gündeme gelen bir iddia ile Yer Yerinden oynadı. Programa katılan ve “karım Beni babamla aldatıyor” diyen adamın iddiaları herkesin ağzına açık bırakırken çocuklarının kardeşi olduğu yönünde iddialar vardı. Kafa karıştıran olayda adamın iddiaları aile bireyleri tarafından yalansa da canlı yayına katılan kadın her şeyi itiraf etti. Ece Üner Susma isimli programda yaşanan skandal olayın detayları haberimizde…

20 YILDIR KARIM BABAMLA İLİŞKİ YAŞIYOR

Kanal D ekranlarında yayınlanan Ece Üner ile Susma isimli programa katılan Adnan isimli 5 çocuk sahibi adam skandalı iddialarda bulunmuş herkesin ağzını açıp bırakmıştı. Karısının kendisini öz babası ile aldattığını söyleyen adam çocuklarının kardeşi olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu dile getirmişti. Aile bireyleri de canlı yayına katılarak Adnan Bey'in iddialarını yalanlasa da Ayşegül hanım Dün canlı yayına çıkarak her şeyi itiraf etti. Eşi ile yüzleşen Ayşegül hanım kayınpederi ile birlikte olduğunu kabul etse de bunun zorla olduğunu öne sürdü.

ece-unerin-programindaki-karim-beni-babamla-aldatiyor-skandali-gercek-cikti-2

ÖZ BABAM VE EŞİMİ BİRLİKTE YAKALADIM

Adnan Bey, 20 yıl önce kendisi askerdeyken eşi ve öz babası arasında ilişkinin başladığını iddia ederken 89 ay önce ikisini aynı odada yakaladıktan sonra ilişkiyi fark ettiğini dile getirdi. Programda gündeme gelen bu iddialar Türkiye'nin bir anda dikkatini çekti. Adnan Bey yaptığı açıklamada geçtiğimiz yıl babasının kendi evine misafir olarak geldiğini yemek yiyip çay içtikten sonra herkesin yatmak için odalarına çekildiğini ifade etti. Eşi ve çocuklarının aynı odada uyuduğunu söyleyen Adnan Bey, babasının misafir odasında kendisinin de salonda olduğunu dile getirdi. Gece yarısından sonra lavaboya gitmek için kaldığını söyleyen Adnan Bey bu sırada eşinin odasında Işık yandığını fark ettiğini ve içeriye girdiğinde ise babasının çocukların yanında eşi ile birlikte olduğunu öne sürdü.

SİLAH ZORUYLA İSTİSMAR İDDİASI

Adnan Bey'in eşi Ayşegül Hanım canlı yayına katılarak eşinin iddialarına yanıt verdi. Kayınpederi ile bir ilişkisi olduğunu kabul eden Ayşegül hanım, eşi askerdeyken kayınpederinin silah zoruyla kendisine istismarda bulunduğunu öne sürdü. Bu ilişkiden kayınvalidesinin de haberinin olduğunu söyleyen Ayşegül Hanım, kayınvalidesinin kendisine kimseye söylememesi yönünde baskı yaptığını iddia etti. Kayınpederinin kendisine yaptıklarını bütün köyün bildiğini söyleyen Ayşegül Hanım, eşinin olanları öğrendikten sonra babasını kendi evlerine yemeğe çağırdığını da iddia etti.

ÇOCUKLARI KARDEŞİ OLABİLİR

Ece Üner ile Susma isimli programda eşi ve öz babasının beraber olduğunu öne süren Adnan Bey Şimdi başka bir skandal olay ile karşı karşıya. 20 yıldan bu yana eşi ile babası arasında bir ilişki olduğunu bilen Adnan Bey'in 5 çocuğu Aslında kardeşi olabilir. Yapılacak olan DNA testi sonrasında gerçekler ortaya çıkacak.