Yaklaşık üç yıldır aşk yaşayan ünlü oyuncu Eda Ece ile basketbolcu Buğrahan Tuncer bir ayrılıp bir barışıyor. Ünlü çift dördüncü defa ayrıldı. Ece ile Tuncer çiftinin neden ayrıldığı merak konusu oldu.

Bir dargın bir barışık aşk yaşayan başarılı oyuncu Eda Ece ile basketbolcu Buğrahan Tuncer yaklaşık üç aydır aşk yaşıyor. Ece ile Turhan’ın yeniden ilişkilerine nokta koyduğu iddia edildi. Ünlü çift ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih ederek mutlu bir birliktelik yaşıyordu. Ancak Ece ve Tuncer çifti dördüncü defa ayrıldı. İkilinin neden ayrıldığı ise merak konusu oldu.

8_1280x720-3

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer Yine Ayrıldı!

Güzel oyuncu Eda Ece’nin ailesi geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanmıştı. Başarılı oyuncu Eda Ece büyük bir üzüntü yaşamıştı. Ünlü oyuncu Eda Ece sosyal medya hesabından paylaşım yaparak ailesinin sağlık durumu ile ilgili sevenlerine de bilgi vermişti. Üzgün olan oyuncu sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Fenomen Yayıncı Güzelliği ile Büyüledi Fenomen Yayıncı Güzelliği ile Büyüledi

Neredeyse üç yıldır bir dargın bir barışık olan güzel oyuncu Eda Ece ile basketbolcu Buğrahan Tuncer dördüncü defa ayrıldı. Koronavirüse yakalanan ailesi için üzgün olan Eda Ece Instagram hesabından paylaşım yaparak sağlık durumları hakkında bilgi verdi. Sosyal medya hesabından aile fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu Eda Ece, “Annem ve babam, bu hayattaki en değerli varlıklarım. Arayan soran herkese teşekkür ederim, annem iyi, babam da iyi olacak. Sizi çok seviyorum” açıklamalarını yapmıştı.

4_1280x720-8

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer Neden Ayrıldı?

31 yaşındaki ünlü oyuncu Eda Ece ile 29 yaşındaki basketbolcu Buğrahan Tuncer gözlerden uzak aşk yaşıyor. Ece daha önce ilişkisi ile ilgili konuştu ve “Buğrahan ile ilişkimiz güzel gidiyor, bir sıkıntı yok. Ben sinirlenince Buğrahan’ı takipten çıkıyorum, sinirim geçince de geri ekliyorum. Ama ben her takipten çıkınca siz ayrılığa yorduğunuz için artık sinirlenince takipten çıkmıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü oyuncu Eda Ece ile basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer’den kötü haber geldi. Ece, “Özel hayatımı sürekli açıklamak, ‘ayrıldım, barıştım, kavga ettim’ demek istemiyorum” açıklamalarında bulunmuştu. Ece ve Tuncer çiftinin dördüncü kez ayrıldığı iddia edildi. Ünlü çiftten herhangi bir açıklama gelmezken. İkili birbirini sosyal medya hesabından takip etmeyi bıraktı. Güzel oyuncu Eda Ece’nin sevenleri bu haber ile çok üzüldü.

Yaklaşık üç yıldır aşk yaşayan Eda Ece ile Buğrahan Tuncer çiftini birbirine çok yakıştıran hayranları ikilinin ayrılık haberi ile üzüldü. İkilinin neden ayrıldığı ise merak konusu oldu. Ünlü çiftin ayrılık söylentilerine karşı herhangi bir açıklama gelmedi.