Eda Ece ve Buğrahan Tuncer Evleniyor! Meğer O Tatil Bekarlığa Vedaymış!

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece, Anadolu Efes'in yıldız ismi Buğrahan Tuncer ile evleniyor. Eda Ece'nin Yasak Elma'nın yıldız kadınları ile çıktığı tatil meğer bekarlığa veda imiş!

Dizi Haberleri 03.06.2021 - 20:42 03.06.2021 - 20:53 Ece Sahan

Ünlü oyuncu Eda Ece, Euroleague şampiyonu olan Anadolu Efes'in yıldız basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile evlilik adımı attı!

Bir dargın bir barışık giden ilişkide Eda Ece, geçtiğimiz günlerde Anadolu Efes'in Euroleague şampiyou olması sonrası sosyal medyadan sevgilisinin fotoğrafını paylaşarak tebrik etmiş ancak kısa süre sonra paylaşımı kaldırmıştı. 

Eda Ece öncelikle sevgilisinin başarısı için "Buğra'nın verdiği emeği biliyorum. Avrupa Şampiyonu oldular, bu büyük bir başarı. Çok gurur duydum ve sevindim. Mutlu oldum. İnşallah devamı gelir" diyerek gururlandığını açıkladı.

Eda Ece sevgilisini tebrik ettiği fotoğrafı silmesi üzerine çıkan haberler için ise, "Eski bir resmimizi paylaştım. Çok da güzel çıkmamışız. Çözünürlüğü falan da kötüydü. Buğra da, 'Koya koya bunu mu koydun? Bir süre resmimiz var' deyince kaldırdım.

Çok fazla resim paylaşmıyoruz. Ayrıldı, barıştı magazin haberi oluyoruz. Biz de öyle bir çift değiliz. Sevgilileriyle resim koyup, Basın haber yaptı diye kızıyorlar. Sen koyarsan, basın da yapar. Hem resim koyayım, hem haber yapılmasın... olmaz" dedi.

BEKARLIĞA VEDA TATİLİ MİYDİ?

Eda Ece Yasak Elma dizisinin kadın oyuncuları ile gittiği tatil için de, "Kızlarla dördüncü sezonun bir tatili olsun istedik. Çünkü geçen sene 11 ay çalıştık. Pandemi önlemleri yüzünden erken çıktık ve hiç durmadan bayağı uzun çalıştık. Herkes çok yorgundu. Kız kıza gidelim dedik. Önümüzde 3 ay var. Biraz işlerim var. Onları halledip, yine bir tatil yapacağım. Yer neresi olur bilmiyorum. Tatilde çok komik anlarımız olduğu için sürekli kayıttaydım. Gazeteci arkadaşlar yorulmasın diye bol bol paylaşım yaptım" dedi.

"ÇOCUK İSTİYORUM!"

Eda Ece sevgilisi Buğrahan Tuncer ile evlilik sorularına ise "Aileme bağlı ve aile kurmayı isteyen bir insanım. Böyle şeyler kısmet. Evlenmek ve çocuk yapmak isteyen biriyim. Buğra ile mi kısmet olur, alnımızda ne yazıyor onu bilmiyorum. Şu an için bir hazırlık yok" dedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@