Eda Ece Veda Mesajı Yayınladı! Yasak Elma Yeni 5. Sezonda Yıldız Yok Mu?

Fox Tv'nin sevilen dizisi Yasak Elma 4. sezon finali bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Eda Ece dizi öncesi veda mesajı yayınladı!

Dizi Haberleri 10.05.2021 - 15:52 10.05.2021 - 16:24 Ece Sahan

Yasak Elma dizisinin Yıldız'ı Eda Ece sezon finali öncesi veda mesajı yayınladı. Eda Ece'nin veda fotoğrafında sadece Şevval Sam yer aldı!

Başrollerinde Şevval Sam ve Eda Ece'nin yer aldığı kadrosunda Berk Oktay, Güleyan Kalkan ve Erdal Özyağcılar gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisi bu akşam 4. sezonu ile sezon finali yapıyor. Dizinin Yıldız'ı Eda Ece dizi öncesi veda mesajı yayınladı. 

Yasak Elma dizisi Şahika karakterinin diziden çıkarılması ile dizinin hayranları tarafından büyük tepki görmüştü. Nesrin Cavadzade'nin diziden eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt ile kavga ettiği için çıkarıldığı öğrenilmişti. 

Şahika'sız bir Yasak Elma düşünülmezken şimdi de Yıldız'ın diziden ayrıldığı iddia edildi. Eda Ece dizinin sezon finali öncesinde Yıldız ve Ender'in yer aldığı bir fotoğraf paylaştı ve "Evet geldik 110. Bölüme! 4. Sezonu kapatıyoruz. Tüm arkadaşlarımın emeklerine sağlık. Bu akşam sezon finalimiz, iyi seyirler dileriz. Görüşmek üzere" diye yazdı.

Diziden ardı ardına yaşanan ayrıklardan en çok seyirciyi kzıdıran dizinin fenomen karkateri Şahika'nın ayrılması olmuştu. Nesrin Cavadzade yarattığı Şahika karakteri ile çok sevilmişti. Ancak çok basit bir şekilde diziden çıkarılmış ve bu durum tepki ile karşılanmıştı. Hatta bu nedenle dizinin hayranları Neslihan Yeşilyurt'un yakın dostu Eda Ece'ye tepki göstermişti. 

Eda Ece ise geçtiğimiz günlerde Nesrin Cavadzade ve Şevval Sam ile birlikte bir fotoğrafını paylaşıp aralarının bozuk olduğu iddialarını yalanlamış "bir habere inandınız ama biz çok iyi arkdaşız" diye yazmıştı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@