Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece bu defa dediğini yaptı...

Güzel ve başarılı oyuncu Eda Ece, uzun süredir basketbolcu Buğrahan Tuncer ile aşk yaşıyordu ancak ilişkileri bir dargın bir barışık ilerliyordu.

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer ilişkisinden kötü haber geldi.

Müge Anlı'nın Filtresiz Görüntüsü Gündem Oldu! Müge Anlı'nın Filtresiz Görüntüsü Gündem Oldu!

Tam 3 yıldır Anadolu Efes'in basketbolcusu Buğrahan Tuncer ile birlikte olan Eda Ece'nin Buğrahan Tuncer'i sildiği magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Ece'nin daha önce 3 kez ayrılık kararı aldığı Buğrahan Tuncer'den yine ayrıldığı iddia edildi ki Eda Ece, daha önce bu konu hakkında ilginç bir bilgi paylaşmıştı.

Bir kaç yanlış haber sonrası sosyal medyadan sinirlendiğinde de Buğrahan Tuncer'i takibi bırakıp fotoğraflarını sildiğini anlatan Eda Ece ancak magazinciler tarafından bunun hemen ayrılığa yorulduğunu söylemiş ve dolayısı ile artık bir daha sinirlense de silmeyeceğini bildirmişti.

Dolayısı ile Eda Ece şimdi sevgilisiyle olan fotoğraflarını sosyal medya sayfasından kaldırdığına göre, bu sıradan bir sinir hali ya da basit bir şey değil.

Eda Ece özel hayatıyla ilgili olarak, "Özel hayatımı sürekli açıklamak, 'ayrıldım, barıştım, kavga ettim' demek istemiyorum." ifadelerini kullanması ile en son magazin sayfalarında yer almıştı.

Eda Ece'nin ilişkisi hakkında, "Buğrahan ile ilişkimiz güzel gidiyor, bir sıkıntı yok. Ben sinirlenince Buğrahan'ı takipten çıkıyorum, sinirim geçince de geri ekliyorum." sözleri akıllara geldi.