Bu Bir Eda Ece Bşarısı! "Yıldız" Hayranları Müjde Geldi! Yasak Elma'nın Yıldız'ı Disney Plus'ta Film Oluyor!

Fox Tv ekranlarında her sezon ayrı bir başarıya imza atan Yasak Elma'nın sempatik karakteri Yıldız artık film oluyor.

Yasak Elma dizisinde Yıldız karakteri ile yıldızını parlatan ve geniş bir hayran kitlesi edinen Eda Ece Disney Plus'ta bu defa adeta fenomen haline getirdiği karakteri bu defa kendisine özel film için canlandıracak.

Eda Ece ile ilgili bilgiler! Yasak Elma dizisi Yıldız kimdir? Yıldız'ı Eda Ece canlandırıyor! Eda Ece kaç yaşında? - Magazin Haberleri

Eda Ece o kadar başarılı bir oyunculuk ve sempatiklik ile öyle bir Yıldız karakteri yaratttı ki, artık hayranlarına ne replikleri ne de dizi sahneleri yeter olmuştu. Fenomen haline gelen karakterin sadece replikleri için bile ayrı ayrı haberler yapılmaya, makaleler yazılmaya başlanmıştı ki ve sonunda beklenen ve olması gerek oldu ve "film" kararı alındı.

Yasak Elma Dizisi 137 Bölüm | FOX

Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar… Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar…

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı 'Yasak Elma' dizisi 6. sezonunda da FOX’ta seyirciyle buluşurken ayrıca 14 Haziran’da Türkiye pazarına giren Disney Plus’ın marka ve yetenek yüzleri arasında yer alan Eda Ece "Yıldız" karakteri için özel olarak çekilecek filmde d de yine başrol oynayacak.

Yasak Elma dizisi Haberleri | Son Dakika Yasak Elma dizisi Gelişmeleri - Mynet

Üzen haber şu ki bu özel ve heyecan uyandıran film Yasak Elma bittikten sonra Disney Plus'ta seyirciyle buluşacak.

Yani bu durumda "Yıldız" filmi müjdesi Yasak Elma'nın Eylül'de başyacak  6. sezon ile bu defa kesinlikle biteceği anlamına geliyor.

Yasak Elma dizisinde ipler koptu! Yıldız, Kumru'yu yerin dibine soktu! İşte düğümün çözüldüğü an!

Yasak Elma Dizisine Yeni Oyuncu! Şebnem Dönmez'in Ardından Bir İsim Daha...