Verdiği sınır tanımayan pozlarla sosyal medyayı sallayan Eda Taşpınar bu kez ‘Adem ve Havva’ olarak adlandırdığı çırılçıplak pozuyla eleştiri oklarının hedefinde.

Onu tanıdığımızdan bu yana hep tatilde olan, 40 yaşındaki sosyetik güzel Eda Taşpınar’ın Mikonos sevdası bitti şimdi de Panama sevdası başladı… Magazin ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinden biri olan sosyetik güzel Eda Taşpınar son dönemde sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Dekolte değil, çıplaktık sınır tanımayan Eda Taşpınar geçtiğimiz günlerde cinsel organını sadece bir fincan kahveyle kapadığı bir paylaşımıyla bir anda hem sosyal medyanın hem de magazin gündeminin en tepesine oturmuştu. Eda Taşpınar’ın bu paylaşımı kimi çevrelerce tepki gösterilen de bir paylaşım olmuştu.

Eda Taşpınar çırılçıplak ‘Adem ve Havva’ pozu verdi sonra tutuştu ama iş işten geçti! Göğüslerini ve cinsel organını… Sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerden biri olan Eda Taşpınar, bitmek bilmeyen tatillerinden sık sık fotoğraf paylaşıyor malumunuz. Kah Yunanistan’da, kah New York’ta bazen evinin çatısında olan Eda Taşpınar şimdilerde, Panama’nın tadını çıkarıyor. Kendi çıkardığı kozmetik ürünlerinin sık sık reklamını da bu sayede yapan Eda Taşpınar’ın sık sık cesur paylaşımlar yaptığı biliniyor. Ancak son dönemde bu cesur paylaşımlar yerini giderek çıplak paylaşımlara bıraktı. Fiziği konusunda hayli takıntılı olduğu bilinen, bronzluk denince ilk akla gelen isimlerden biri olan Eda Taşpınar yaptığı Panama tatilinden geçtiğimiz günlerde cinsel organını sadece bir fincan kahve ile örttüğü paylaşımıyla tepki toplayan Eda Taşpınar bu kez tamamen soyundu.

Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı! Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı!

Geçtiğimiz günlerde verdiği kahve fincanı pozuyla olay yaratan Eda Taşpınar bu kez altında ‘Bir zamanlar Adem ve Havva’ notunu düştüğü, cinsel organını ve göğüslerini yaprakla kapattığı pozuyla bir anda magazin gündemine bomba gibi düştü. Eda Taşpınar’ın bu fotoğrafı hem paylaşım itibariyle hem de altına düştüğü not nedeniyle büyük bir tepki topladı. Gelen tepkilerin ardından fotoğrafı anında sildi Eda Taşpınar ama karenin elden ele yayılmasına tabi ki de engel olamadı. Eda Taşpınar bu paylaşımı nedeniyle sosyal medyada yerden yere vuruldu.