EDHO Başrol veda ediyor! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. bölüm fragmanı üzen ayrılık

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. bölüm fragmanı üzen ayrılık! Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran EDHO 198. bölüm fragmanı ayrılık dikkat çekiyor. EDHO 198. bölüm fragmanı üzen ayrılık ortaya

Dizi Haberleri 07.06.2021 - 11:36 07.06.2021 - 11:46 Berkay Keskin

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. bölüm fragmanı üzen ayrılık! Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran EDHO 198. bölüm fragmanı ayrılık dikkat çekiyor. EDHO 198. bölüm fragmanı üzen ayrılık ortaya çıktı!

EDHO başrol veda ediyor

Her hafta reyting rekorları kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. bölüm fragmanı üzen ayrılıklar yaşanıyor. EDHO 198. bölüm fragmanı 8 haziran salı akşamı ekranlara gelecek bölümde üzen ayrılıklar yaşanıyor. EDHO bu hafta yine çok üzecek!

EDHO Rıdvan ve ailesi ölüyor!

Haşmet Façalı, Didem ve Tipi gibi Hızır Çakırbeyli dostlarını öldüren Rıdvan ve ailesi EDHO 198. bölümde veda ediyor. Savaş'tan istediği yardım sonrası satılan Rıdvan, son çığlığına rağmen kurtulamayacak ve sırlarıyla EDHO veda edecek. Usta isim Ali İpin kısa sürede EDHO rekorlar kırdı ve çok sevildi!

Savaş Hızır'a acı yaşatacak!

Rıdvan'ın gider ayak Çakırbeyli ailesine yeni düşman olarak bıraktığı Savaş, Hızır Çakırbeyli dostlarını hedef alacak. Hızır yine bir acı yaşayacak. EDHO 198. bölümde sürpriz ayrılık yaşanacak. Hızır Çakırbeyli canını vermeye razı olsa da Savaş sözünü tutmayacak ve Hızır'ın yakınını öldürecek.

Alpaslan Çakırbeyli dönemi yeniden!

Aynı babasında olduğu gibi Alpaslan Çakırbeyli yine sırlar dönemine geçiyor. Kimsesiz Doğan ve Şahin ağa, Alpaslan tekrar istihbarata girmesiyle birlikte yeni bir dönem başlayacağı inanıyor. Kimsesizler yardımıyla yeni sezonda baba olarak giren Alpaslan Mit'in başına geçecek. Ancak MİT bildiğimiz MİT değil, yine özel bir yapılanma. Aksaçlılar gibi Alpaslan Çakırbeyli yeni istihbarın başı olacak ve amcasıyla yol ayrımına gelecek.

EDHO 198. bölüm fragmanı ses getirdi!

ATV fenomen dizisi EDHO 198. bölümü büyük ses getirecek. EDHO 8 Haziran tarihinde yayınlanacak bölüm sonrası büyük sır ortaya çıkacak ve yeni bölüm tüyosu gelecek.

EDHO sezon finali öne alındı!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali öne alındı. 200 bölümde sezon finali yapacak EDHO, bir bölüm erkene alındı. EDHO 199. bölümünde 15 Haziran salı akşamı final yaparak ekran macerasını tamamlayacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@