EDHO Uğur kimdir sorusu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Uğur karakterinin diziye dahil olması Sonrasında Çok araştırılacağA benziyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz bölüm öldürülen Kaya'nın İntikamı için Diziye dahil olan Edho Uğur karakteri Kimdir?  EDHO Uğur Korkmazlar dan mı EDHO Uğur çakırbeyliler den mi Yoksa EDHO Uğur kimin tarafında. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Uğur kim oynuyor? Serhat Parıl kimdir? Serhat Parıl rol aldığı dizilr... İşte detaylar...

Bildiğiniz üzere Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Kaya öldürülmüştü . Behzat Reis ise Kaya'nın öldürülmesi sonrasında adeta deliye dönmüştü İşte hal bu iken İdris bir yana İntikam Ala Dursun bunu kendi itibarı içinde Yapacak.  Tam da Bu sırada İdris'in kardeşi piyasaya çıkacak.Dizi öncesinde sürpriz bir şekilde EDHO 181. bölümde karşımıza çıkacak olan Uğur yani Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Uğur karakteri Hakkında sosyal medyada ortaya atılan iddialar da İdris'in kardeşi Demir'in oğlu Uğur olduğu iddia edilirken Bir taraftan da EDHO Uğur'un İdris'in kardeşi olduğu söyleniyor.  Bu akşam yayınlanacak olan Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni bölümü ile Uğur karakterini tam olarak tanıyacağız . Işte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Uğur karakterini kim canlandırıyor ? sorusunun yanıtına gelince ise usta oyuncu Serhat parıl dizide EDHO Uğur karakterini canlandıracak .

Hızır'ın düşmanı olarak diziye dahil olacak olan Serhat Parıl çok da tanıdık bir isim. Bay Yanlış dizisinde Tolga karakteri ile tanıdığımız Serhat parıl Medcezir , babam için , Muhteşem Yüzyıl Gibi dizilerde önemli karakterler ile kendini tanıtmıştır.