EDHO yayından kalkıyor mu? Çekimler başlamadı, ATV ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz arasına kriz var! Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni sezon 2021 ne zaman başlıyor?

Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu! Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu!

EDHO yayından kalkıyor mu? Çekimler başlamadı, ATV ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz arasına kriz var! ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon için heyecanlı bekleyiş devam ederken gelen bir haber dizinin hayranlarını endişelendirdi. ATV ve EDHO arasında kriz çıktığı bu kriz devam ettiği sürece dizi ekibinin çekim yapmayacağı iddia ediliyor. Peki Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yayından kalkıyor mu? EDHO yeni sezon 2021 ne zaman başlayacak?

ATV ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yapımcıları arasında kriz çıktı iddia ediliyor. Uzun yıllardan beri ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan dizinin yeni sezonu hayranları tarafından büyük bir heyecanla beklenirken gelen bu haber herkesi endişelendirdi. Peki EDHO yeni sezon başlayacak mı? Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 2021 yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte dizinin yeni sezonuna ilişkin merak edilen detaylar...

edho-yayindan-kalkiyor-mu-cekimler-baslamadi-atv-ve-eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-arasina-kriz-3

KANAL VE DİZİ EKİBİ ARASINDA KRİZ ÇIKTI

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ve ATV yönetimi arasında kriz çıktı. Son dönemlerde kadroya yeni isimlerin katılacağı yönünde iddialar gündeme gelirken son isim Uğur Yücel olmuştu. Dizinin yapımcılığını Uğur Yücel ile görüşmeleri devam ettiği süre içinde kanal yönetimi ve dizi yapımcıları arasında çıkan kriz her şeyi altüst etti. ATV'nin yeni sezon tanıtımında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yer alıyordu ancak çıkan kriz sonrasında dizinin yeni bölümlerini yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor.

edho-yayindan-kalkiyor-mu-cekimler-baslamadi-atv-ve-eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-arasina-kriz-2

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 2021 YENİ SEZON NE ZAMAN?

Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonu büyük bir heyecanla bekleniyordu. Yeni sezona 200. bölüm ile başlamaya hazırlanan dizide Ozan Akbaba'nın ayrılacağı yönünde iddialar da gündeme gelmişti. Ozan Akbaba geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile bu iddiaları yalanlarken Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 2021 yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı merak ediliyor. Şu anda ATV dizi arasında yaşanan kriz nedeniyle çekimler başlamadı. Hatta yeni sezonda dizinin başka bir kanalda ekrana geleceği de iddialar arasında yer alıyor.