Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde şok ayrılık! Sanem Çelik diziden bu sefer temelli ayrılıyor! Ceylan öldü mü? Başrollerinden Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden bomb

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde şok ayrılık! Sanem Çelik diziden bu sefer temelli ayrılıyor! Ceylan öldü mü?

Başrollerinden Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden bomba ayrılık haberi geldi.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da önemli bir ayrılık yaşanacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine daha önce veda edip yine dönem Sanem Çelik projeden bu sefer kesin olarak ayrılacak.6 sezondur yayınlanan ve hala reytinglerde zirvede olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yine ayrılık haberi. Dizinin başrol oyuncularından Sanem Çelik diziye veda ediyor. Dizide Ceylan Özsoy karakterine hayat veren Sanem Çelik diziden bu sefer geri dönüşsüz ayrılıyor.ÖLECEK Mİ?

Diziye daha öncede veda eden Sanem Çelik bir süre sonra diziye yeniden ger dönmüştü. Ancak gelen haberlere göre bu sefer karakter ölerek diziye veda edecek. Sanem Çelik'in diziden ayrılması haberi sonrası dizinin hayranları sosyal medyada şok yaşadı.Dizinin başrolü Sanem Çelik'in dizide ayrılma kararı dizinin hakkında yine final mi yapacak söylentilerini de ortaya çıkardı. Ancak dizinin yüksek reytingler alması bunun pek mümkün olmayacağını gösteriyor.