EDHO'da bu ayrılık milyonları ağlatır! Öyle biri gidiyor ki hayranları darma duman olacak, kimse bir daha izlemeyecek

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranları yasta. Geçtiğimiz günlerde sezon finali yapan dizide başrol oyuncusu veda ediyor. Bu haber EDHO hayranlarını ağlatır.

Dizi Haberleri 05.07.2021 - 12:47 05.07.2021 - 12:48 Volkan Arık

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz sezon finali yaparak Geçtiğimiz günlerde ekranlara veda etmişti. Yeni sezonu büyük bir heyecanla beklenen diziden ise Ayrılık haberleri peş peşe gelmeye başladı. Özellikle başrol oyuncusu Oktay Kaynarca'nın diziden ayrılacağı yönündeki iddialar izleyenleri çok üzmüştü. Ancak bu defa öyle bir iddia gündeme geldi ki birden fazla başrol oyuncusu diziden ayrılıyor.

ATV’de salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın sezon finali izleyenleri ekran başına kilitlenmişti. Peş peşe ayrılıkların yaşandığı sezon finali sonrasında yeni sezon heyecanı izleyicileri sarsa da özellikle son günlerde Hızır Reis karakterine hayat veren Oktay Kaynarca'nın diziden ayrılacağı yönünde çıkan haberler herkesi şaşkına çevirmişti. Ayrılık haberleri bununla da sınırlı kalmadı. EDHO ile ilgili yeni gündeme gelen haberlere göre tek başrol oyuncusu değil birden fazla oyuncu veda ediyor.

edhoda-bu-ayrilik-milyonlari-aglatir-oyle-biri-gidiyor-ki-hayranlari-darma-duman-olacak-kimse-bi-1

Öyle isimler gidiyor ki izleyiciler çok ağlayacak

Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Emir benderlioğlu, Ceren benderlioğlu, Hakan Karsak gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz sezon finali ile izleyicileri adeta ekran başına kilitlenmişti. DizideN gelen yeni veda haberi ise herkesi hayrete düşürdü. Dizinin 200. bölümünde veda edecek olan oyuncu açıklandı. Öyle bir isim diziden ayrılacak ki adeta hayranları darmaduman olacak gözyaşlarına boğulacak.

edhoda-bu-ayrilik-milyonlari-aglatir-oyle-biri-gidiyor-ki-hayranlari-darma-duman-olacak-kimse-bi-2

Ozan Akbaba Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisine veda ediyor

ATV’de yayınlanan Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde ilk günden bu yana rol alan İlyas Çakırbeyli karakterine hayat veren Ozan Akbaba yeni sezonda ekranlara veda edecek. Dizinin kemik  kadrosu içerisinde yer alan Ozan Akbaba 200 bölümde ölecek. Ozan Akbaba'nın aldığı bu ayrılık kararı ise izleyicileri Bir Hayli üzecek gibi görünüyor. Çünkü İlyas karakteri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ilk bölümünden bu yana var ve dizi ile artık özdeşleşmiş durumda.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@