ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi sezon finali ile geçtiğimiz günlerde yayın hayatına ara vermişti. Eylül ayı sonlarına doğru yeniden başlaması beklenen dizinin yeni sezonu öncesinde bombalar peş peşe patladı. Bugüne kadar birçok ünlü ismin geldiği birçok ünlü ismin gittiği dizide yeni sezonda birkaç rol veda edecek. İlyas Çakırbeyli rolüne hayat veren Ozan Akbaba diziden ayrılıyor. Ozan Akbaba'nın yerine ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine bomba bir isim dahil olacak.

edhoda-ilyas-cakirbeyli-yerine-bomba-isim-geliyor-bundan-sonra-hizir-reisin-sag-kolu-o-olacak-2

ATV’de 7. sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan gelen kötü haber Geçtiğimiz günlerde dizinin hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Kulislerde dolaşan bilgilere göre yeni sezonda artık İlyas Çakırbeyli dönemi sona erecek. Dizinin en sevilen karakterlerinden biri olan İlyas Çakırbeyli’ye hayat veren Ozan Akbaba'nın Ayrılık kararı alması dizi ile ilgili birçok iddiayı da beraberinde getirdi. Sosyal medyada büyük yankı uyandıran haber sonrasında birçok izleyici yeni sezonda diziyi izlemek istemediklerini söylerken yeni haberler de peş peşe gelmeye devam ediyor.

edhoda-ilyas-cakirbeyli-yerine-bomba-isim-geliyor-bundan-sonra-hizir-reisin-sag-kolu-o-olacak-3

Ozan Akbaba'nın yerine bomba isim geliyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. bölümde İlyas Çakırbeyli ölerek diziye veda edecek. Ozan Akbaba 6. sezondan bu yana kamera karşısına geçtiği dizide ayrılacak ve yerine bomba gibi bir isim gelecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonu için birçok oyuncunun adı geçiyor başta Polat Alemdar karakterine hayat veren Naci Şaşmaz olmak üzere Usta isimler dizi ile beraber anılıyor. Ancak şu an için Ozan Akbaba yerine gelecek isim kesinleşmedi.

edhoda-ilyas-cakirbeyli-yerine-bomba-isim-geliyor-bundan-sonra-hizir-reisin-sag-kolu-o-olacak

Ozan Akbaba'nın ayrılığı kesin

İlyas Çakırbeyli’nin ölümü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicisini bir hayli üzecek gibi görünüyor. Yeni sezonun ilk bölümlerinde veda edecek olan Ozan Akbaba'nın şu an için yeni bir projesi yok ancak gönlü sinema filmlerinden yana. 6 yıldan bu yana aynı dizi ile izleyici karşısına çıkan yakışıklı oyuncunun yeni sezonda farklı projeleri değerlendirmesi de bekleniyor. Ancak şu an için dizi hala devam ettiğinden kesin bir proje açıklaması yapılmadı.

edhoda-ilyas-cakirbeyli-yerine-bomba-isim-geliyor-bundan-sonra-hizir-reisin-sag-kolu-o-olacak-5

EDHO yeni sezon ne zaman başlayacak?

ATV’de izlenme rekorları kıran EDHO dizisi yeni sezonda merakla araştırılıyor. Geçtiğimiz haftalarda sezon finali ile veda eden diziden birçok Usta isim bu sezon ayrılmıştı. Yeni sezonda da ayrılık haberleri peş peşe gelmeyi sürdürüyor. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni sezon 2021 bölümlerinin Eylül ayından itibaren ekranlarda olması bekleniyor. Dizinin oyuncuları şu anda sezon yorgunluğunu atmak için tatil yapıyor ancak Ağustos sonunda çekimlerin yeniden başlaması bekleniyor.